Wisła Kraków. Jarosław Królewski sprzedawał karnety, rozmawiał z kibicami i grał w piłkę [ZDJĘCIA]

  • Gazeta Krakowska

Bartosz Karcz

Tłumy pod Strefą Kibica na stadionie przy ul. Reymonta, długie kolejki po karty kibica oraz karnety i pomagający Wiśle Kraków Jarosław Królewski w kasie – tak wyglądało niedzielne południe na stadionie „Białej Gwiazdy” i w okolicach. – Wszystko wskazuje na to, że już w niedzielę pobijemy rekord Widzewa, jeśli chodzi o wpływy z karnetów – powiedział Królewski. – W Łodzi abonamenty były średnio o połowę tańsze, dlatego przy blisko dziesięciu tysiącach sprzedanych karnetów u nas, jest to możliwe. Ale nie zatrzymujemy się, chcemy przebić Widzew również pod względem liczby sprzedanych karnetów.

Królewski nie tylko sprzedawał karnety w kasie, ale wyszedł również do kibiców na zewnątrz. Witał się z każdym z fanów osobiście. Nie odmawiał pozowania do zdjęć. Trochę też – tak jak obiecał na Twitterze – pokopał z kibicami piłkę. To ostatnie m.in. z prezesem Rafałem Wisłockim, który też się pojawił w Strefie Kibica.

W akcję promocji sprzedaży karnetów włączyli się również politycy i to z różnych opcji. Pod stadionem przy ul. Reymonta uściski wymienili Jarosław Gowin i Jerzy Fedorowicz, czyli przedstawiciele różnych obozów politycznych, których łączy jednak kibicowanie Wiśle.

Gowin, zapytany, co przyciągnęło go w niedzielne południe pod stadion, powiedział m.in.: – Przywiązanie do Wisły, ale też podziw dla ludzi, którzy zdecydowali się ratować klub i dla wspaniałych kibiców. Dobrze ponad osiem tysięcy karnetów już zostało sprzedanych i mam nadzieję, że licznik szybko przebije dziesięć tysięcy. Wisła to jest niezwykły klub w historii polskiego sportu, polskiej piłki nożnej. Wiadomo, w jaki tarapatach znalazła się ostatnio i uważam, że każdy kibic powinien dołożyć swoją cegiełkę do ratowania „Białej Gwiazdy”.

Dodajmy, że wicepremier złożył również deklaracje przystąpienia do Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków, bo jej przedstawiciele również przyjmowali deklarację na stadionie, a chętnych do wstąpienia w ich szeregi nie brakowało.

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Wiśle Kraków

Oglądaj mecze Ekstraklasy na żywo online w Player.pl >>>

Sportowy24.pl w Małopolsce

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Wideo

polecane: "Bez Ściemy" o filmach akcji

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

05.02.2019, 22:47

Nikt nie odpowiedzial mi na pytanie kto to jest, ale juz wiem. Nie podaba mi sie jak tu sie wzajemnie obrazacie i tego czlowieka tez. Dlaczego tacy jestescie ?

04.02.2019, 10:02

ilu garbatych czosnków kupiło do tej pory karnet do taplania się w KAŁuży ?

04.02.2019, 09:16

Czy wy naprawdę nie czujecie smrodu, który wycieka wam z pampersów? Kiedy się w końcu umyjecie jak cywilizowani ludzie!

04.02.2019, 09:15

Oni mi wygląda na gejusa!!!!!Teczowa rzeka!!!!!!!

04.02.2019, 08:52

a co to wogole za ciemny typ? nie jakiś kolejny słup do wyprowadzania kasy z Wisły? za jeden milion złotych to jednego piłkarza nie utrzyma, nie mówiąc już o drużynie i opłatach za stadion

04.02.2019, 08:30

Przypominasz mp3 chamie!!!!!!!To lepiej przypomnij sobie KRÓLA Z KAMBODŹY!!!Co na słoniu szedł za gwiazda!!!!!!

04.02.2019, 07:59

Podobno dawał d*** co piatej osobie kupujacej karnet!!!!!

04.02.2019, 07:52

Menele zaczas zajac sie swoim klubikiem..profesorek dostania kaske z pilkarza czwartka...kupcie se nowe mp3...)i hi hi hi

04.02.2019, 07:51

Napisał kibic widmo z judasic areny XD zamieńcie się z Garbarnią bo ich więcej jest na meczach niż was.

04.02.2019, 06:02

Nie wiem czy będę chodził znów na mecze ale kupię karnet choćby tylko po to by pomóc Wiśle którą mam w sercu od dzieciaka.

04.02.2019, 01:01

Kto to jest ten pan Jarosław Królewski ? ".... sprzedawał karnety, rozmawiał z kibicami i grał w piłkę ". Kto to jest, naprawdę pytam, bo mam wrażenie, że wszyscy wiedzą, a ja nie ?

03.02.2019, 22:33

Jak widzę plastikowy uśmiech tego prezesika to nie wierzę... Futbol w Polsce poziom skandal... Pamiętam jak miesuac temu a Vanem Le pod rękę chodził... Konfindent!!!!!!

03.02.2019, 19:53

A kasiora znowu do Misia i stowarzyszenia kibiców..zeby znowu racami nie ostrzelali

03.02.2019, 19:43

Na przykład wykazał się za rządów PO (też był wicepremierem) budową drogi S7 - po prostu chłop nic innego nie robił i nie robił nic Teraz też jak mówi , że pomoże to tylko mówi.

03.02.2019, 19:36

Żebrak to cię zrobił, zakompleksiony pasiasty cweluchu, ale twoja stara zapomniała cie wyskrobać parówo :D

03.02.2019, 17:24

czosnkowe ile karnecików sprzedane na KaŁuży ?

03.02.2019, 17:17

Nigdy widzewa, nie przegonicie najpierw trzeba mieć kibiców, a nie statystów!!!!! Poza tym wynocha z tej stoczni przy gejmonta bo nie płacicie żebraki czynszu!!!

03.02.2019, 16:34

Dziura bardzo boli. I ma boleć! :)

03.02.2019, 16:26

Naucz się pisać po polsku posiada aambony umysłowa.

03.02.2019, 16:01

Stanął w ogniu wielki ZOMO domDym w korytarzach kręci sznuryJest głęboka, naprawdę czarna nocZ piwnic płonące uciekają szczuryJ. K.

03.02.2019, 15:59

gdyby była "tylko" po to, to mogłaby być pierwszą lepszą z ulicy. Dlaczego nie była?

03.02.2019, 15:08

Księgowa nie liczy kasy ani jej nie wydaje ani nie decyduje o jej wydawaniu, a jedynie księguje operacje finansowe firny.

03.02.2019, 14:53

Karnety schodza, kasa spływa... a księgowa dalej ta sama!

03.02.2019, 14:53

Ile dołożył ? Jak się zrobiło tłoczno to się objawił?