https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kibice Cracovii w Katowicach. Tylko oni zdali egzamin

Jacek Żukowski
Kibice Cracovii zajęli cały sektor gości na stadionie GKS-u czyli Nowej Bukowej. Towarzyszyli im fani GKS-u Tychy. Kibice "Pasów" przeżyli rozczarowanie, bo zespół wraca do Krakowa z niczym. Sami prezentowali dobry, głośny doping i ładne oprawy wraz z kibicami z Tychów.

Cracovia przyzwyczaiła do dobrej gry w meczach wyjazdowych. Wydawało się, że passa zostanie podtrzymana. Wprawdzie krakowianie dali się zaskoczyć na początku, ale potem toczyli wyrównany bój.

Kibice mieli swoją chwilę radości po golu Al-Ammariego na 1:1. Potem Cracovia miała szanse, by przechylić szalę na swoją korzyść, ale ich nie wykorzystała. W końcu straciła drugiego gola i nie doprowadziła do remisu.

Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze dwa mecze - 18.05 "Pasy" zagrają z Legią Warszawa u siebie i zakończą sezon meczem w Lubinie. Jest więc szansa dla piłkarzy na rehabilitację.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Gol24 Ekstra: Rewanże półfinałów Ligi Mistrzów pełne emocji

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska