https://gazetakrakowska.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybieramy Superkota [ZOBACZ KANDYDATÓW]

red.
Pusia
Pusia Wybieramy Superkota [ZOBACZ KANDYDATÓW]
Trwają eliminacje do plebiscytu na Superkota. Wybierzcie z nami swoich kocich faworytów. Poniżej publikujemy nadesłane przez Was zdjęcia swoich ukochanych czworonogów.

Zobacz także

Od 15 marca do 5 kwietnia głosować można poprzez przesłanie SMS-ów na numer 72355, wpisując w poszczególnych kategoriach: SUPERPIES. i po kropce numer wybranego kandydata (np. SUPERPIES.1) oraz SUPERKOT. i po kropce numer wybranego kandydata (np. SUPERKOT.1). Koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT. Jeden SMS to 10 punktów w plebiscycie.

Od 15 do 31 marca głosować można również na serwisie www.gazetakrakowska.pl. W tym przypadku również wymagane jest konto na naszej stronie. Jedno kliknięcie to 1 punkt w plebiscycie. Z jednego komputera (adres IP) codziennie można oddać od 1 do max 5 głosów.

Właściciele SUPERPSÓW I SUPERKOTÓW otrzymają karmę dla zwierząt. Przeprowadzimy z nimi wywiad, który opublikujemy na naszych łamach. Wyniki ogłosimy nie później niż 11 kwietnia.

Zgłoś kandydaturę na Superpsa przez formularz zgłoszeniowy

Zgłoś kandydaturę na Superkota przez formularz zgłoszeniowy

Artykuły, za które warto zapłacić! Sprawdź i przeczytaj
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+

Komentarze 12

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

w
wielbiciel kotow
obrzydliwy kot - bardzo zaniedbany !
p
poko poko
zie morzna odac punkty na kota bo wysyłam esmesa to niechce przyjąć np superkot 20
G
Gość
kotków przybyło a mojego nadal nie ma ;(
G
Gość
ja dodałam swojego ale nadal go nie ma ;(
G
Gość
ano właśnie...chyba umrę z niecierpliwości, kiedy będzie można podziwiać zdjęcia kandydatów?
G
Gość
po ilu dniach od zgłoszenia ukazują się zdjęcia ?
p
poko poko
gdzie jest lilki z krakowa zdjecia
G
Gość
Pusia ... bierze mnie na wymioty jak widze co ten kot ma koło oczu - dlaczego nikt nei zadba o tego kota ??? to jakieś obrzydlistwo
e
ewelina
Jak można wybrać najlepszego kota? Przeciez wszystkie koty są mega rewelacyjne! Każdy kociak ma w sobie coś zajebistego :)
G
Gość
Nasza kocia celebrytka już wysłała zgłoszenie, mam nadzieję że przejdzie :)

Mnie też zdziwiła mała ilość uczestników, mam nadzieję że nowe zgłoszenia pojawią się w ilości hurtowej!
G
Gość
od trzech dni nie przybywa kandydatów. Raczej niemożliwe.
Trzynaście zdjęć a w tym połowa to jeden kot ?
G
Gość
Dlaczego nie można przeczytać opisów kandydatów?
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska