DRUGA FALA: Przez COVID stracił klientów. Wynajmie pokoje bezdomnym... za złotówkę
Znajdujące się niemal na granicy Gorlic skrzyżowanie drogi krajowej nr 28, prowadzącej w kierunku Jasła, z ul. Skrzyńskich, która jest miejskim fragmentem drogi wojewódzkiej nr 979 prowadzącej w kierunku Tarnowa, od dawna uchodzi za jedno z bardziej niebezpiecznych miejsc na komunikacyjnej mapie regionu. Właśnie doszło tam do kolejnego wypadku.
Około godz. 16.20 samochód osobowy marki renault, prowadzony przez mieszkankę pobliskiej wsi Zagórzany, potrącił mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych.
W wyniku potrącenia przez auto 55-letni pieszy, mieszkaniec Gorlic, został poważnie ranny.
Na pomoc przybyli strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci. Poszkodowany pieszy został przetransportowany do szpitala.
Jakie były okoliczności wypadku ustala policja.
Sprawdź aktualne utrudnienia
Służby przypominają aby w takich warunkach także tworzyć korytarz życia, który ułatwi ewentualny przejazd służb ratunkowych.
Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!- Przyślij je na adres [email protected];
- Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
- Wpisz komentarz na forum pod artykułem;
