https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek na Zawiłej w Krakowie. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]

pb
Opracowanie:
O wypadku na ulicy Zawiłej w Krakowie poinformowali nas czytelnicy. Policja potwierdza, że w zderzeniu dwóch samochodów osobowych jedno z nich dachowało. Ze wstępnych informacji wynika, że trzy osoby zostały poszkodowane.

Do zdarzenia doszło na ulicy Zawiłej w Krakowie, na wysokości ul. Borkowskiej. Około godz. 13. zderzyły się tam dwa samochody, w wyniku czego jedno z nich dachowało. Jak dowiedzieliśmy się z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, 3 osoby zostały przetransportowane do szpitala, bez zagrożenia życia. Zdaniem świadka zdarzenia, ambulans dotarł na miejsce po 20 minutach.

Kierowcy byli trzeźwy. Po chwilowym całkowitym zablokowaniu jezdni został uruchomiony jeden z pasów jezdni. Obecnie na trasie pojawiają się utrudnienia, ale policja wyznaczyła objazdy.

Dokładne przyczyny zdarzenia będą jeszcze ustalane.

Jesteś świadkiem utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zbigniew Rusek

Raczej wąska ulica i łatwo o zderzenie czołowe, gdy się nie jedzie tuż przy brzegu (zwłaszcza szerokim pojazdem).

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska