Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 13-letniej Patrycji Pachowicz. Dziewczyna we wtorek, 12 czerwca, po godz. 23 opuściła swoje miejsce zamieszkania - rodzinny dom dziecka w Młyńczyskach w gminie Łukowica. Nikogo nie poinformowała o tym, że zamierza opuścić dom ani gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu ze swoją rodziną.
13-latka po raz drugi uciekła z miejsca zamieszkania. Pierwszy raz 25 maja tego roku. Dlatego też policjanci wszczęli poszukiwania 13-latki. Opublikowali także jej wizerunek.
Rysopis zaginionej Patrycji Pachowicz:
- wzrost około 156 cm,
- włosy ciemne do ramion,
- oczy brązowe.
Limanowscy apelują o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej nieletniej. Osoby, które posiadają informacje na temat Patrycji Pachowicz, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Limanowej pod numerem telefonu 47 83 45 400 bądź pod numerem alarmowym 112. Zgłoszenia przyjmowane są także anonimowo.
- Jej głosem i urodą zachwycał się Piotr Cugowski. Izabela Szafrańska wyszła za mąż!
- W takich luksusach wypoczywali uczestnicy "Sanatorium miłości".Wnętrza robią wrażenie
- Zakwitł ogród św. Rity przy sanktuarium w Nowym Sączu. Wygląda teraz zjawiskowo
- Kultowy basen w Krynicy kiedyś ściągał tłumy. Teraz to ruina, ale z szansą na remont!
- To najmłodsza sądecka milionerka! Wiedzie bajeczne życie
- Najpiękniejsze kościoły, cerkwie i synagogi na Sądecczyźnie. Warto je zobaczyć
Sądecki mistrz Rafał Dudek świętował 40. urodziny. Ma wiele planów
