https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zakopianka w pięknej, jesiennej odsłonie! Oto najnowsze zdjęcia z budowy!

red.
Kontynuacja budowy obiektu w ciągu S7 na odcinku Lubień - Naprawa
Kontynuacja budowy obiektu w ciągu S7 na odcinku Lubień - Naprawa GDDKiA
Budowa ekspresowej zakopianki pomiędzy Lubniem i Naprawą trwa w najlepsze. Kierowcy, którzy z utęsknieniem czekają na przejazd brakującym fragmentem trasy oraz tunelem muszą jeszcze poczekać. Oddanie całości drogi zaplanowane jest bowiem dopiero na 2023 rok. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała najnowsze zdjęcia, na których widać aktualny postęp prac. Zobaczcie zakopiankę w jesiennej odsłonie na zdjęciach z lotu ptaka!

W ramach inwestycji powstaje dwujezdniowa droga o długości 16,136 km z czterema węzłami drogowymi:

  • Obidowa,
  • Klikuszowa,
  • Nowy Targ Zachód,
  • Nowy Targ Południe
  • oraz 22 obiektami inżynierskimi (mosty, wiadukty, estakady).

Budowa ekspresowej zakopianki pomiędzy Lubniem i Rabką trwa od 2017 roku, wartość całego kontraktu wynosi 2,47 mld złotych.

[polecane]21129203, 20722959, 20749243, 20694135, 20721419, 20778375[/polecane]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

D
Denel
Tunel ma być oddany w połowie przyszłego roku a brakujący odcinek do tunelu jeszcze w tym roku. W 2023 ma być oddany odcinek do Nowego Targu od Rdzawki ale to nie będzie ekspresówka a droga dwujezdniowa więc nie wiem co autor miał na myśli pisząc że brakujący odcinek ma być oddany w 2023 roku. Niechlujny ten artykuł i wprowadza w błąd.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska