
5. Michał Probierz (Cracovia) - 651 dni
Pierwszy trener, który został jednocześnie wiceprezesem klubu. Probierz ma nieograniczone zaufanie Janusza Filipiaka. Były trener Jagiellonii ma zbudować silną Cracovię i robi małe kroczki w tę stronę. Od grudnia do lutego jego drużyna wygrała 7 meczów z rzędu i przedostała się do grupy mistrzowskiej. Obecnie jest na 4. miejscu.

4. Ireneusz Mamrot (Jagiellonia Białystok) - 660 dni
Miał być idealnym następcą Michała Probierza i wydaje się, że spełnił te oczekiwania. Jagiellonia często wymienia piłkarzy, ale zespół nie traci na jakości i prezentuje wysoki poziom. Jednak po dwóch wygranych w pierwszych tegorocznych spotkaniach przyszła zadyszka, a białostoczanie spadli na 6. miejsce w tabeli.

3. Dominik Nowak (Miedź Legnica) - 663 dni
To, co nie udało się Ryszardowi Tarasiewiczowi, błyskawicznie osiągnął Nowak. Czyli upragniony awans do Ekstraklasy. W najwyższej klasie rozgrywkowej Miedź na początku mogła się podobać, ale od pewnego czasu jest dużo gorzej. Jeśli uda się utrzymać zespół w lidze, będzie to kolejny sukces trenera.

2. Gino Lettieri (Korona Kielce) - 667 dni
Wielu wieszało na nim psy od momentu podpisania kontraktu. W Kielcach pojawił się trener znikąd, który dodatkowo zaczął się szarogęsić. Jednak to, co dokonuje Lettieri z Koroną jest bez precedensu. W poprzednim sezonie z kompletnie przeciętnych piłkarzy zbudował zespół na górną połowę tabeli. Czy teraz będzie podobnie?