https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Znamy wyniki 49. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie [ZDJĘCIA]

red.
Piotr Dąbrówka z Radomia zdobył pierwszą nagrodę 49. Studenckiego Festiwalu Piosenki, który 13 października zakończył się w Krakowie.

Drugą nagrodę ex aequo zdobyli Agata Grześkiewicz z Olsztyna oraz Agnieszka Skrzypczak z zespołem Pink Roses z Ostródy. Trzecie miejsce zdobyli: Jakub Blokesz z Krakowa, Ewelina Przybyła z Krakowa oraz Katarzyna Rajewska ze Zduńskiej Woli.

Jury 49. Studenckiego Festiwalu Piosenki postanowiło również przyznać wyróżnienia w wysokości 500 złotych. Wyróżnienia otrzymali: Justyna Grzywaczyk z Warszawy, Paweł Ruszkowski z Gdańska, Marcin Skrzypczak z Gdańska, Paulina Walendziak ze Świecia.

Nagrodę specjalną im. Wojciecha Bellona w wysokości 3 000 zł, ufundowaną przez Muzeum Piosenki Polskiej w Opolu, otrzymał Andrzej Wawrzyniak.

Możesz wiedzieć więcej!Kliknij, zarejestruj się i korzystaj już dziś!

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska