https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zniknął punkt z abonamentami na stadionie Wisły Kraków

(mp)
Stadion Wisły
Stadion Wisły Andrzej Banas / Polskapresse
Zadzwonił do nas Wojciech Krupa, kierowca i mieszkaniec Zwierzyńca. - Poszedłem kupić abonament do punktu na stadionie Wisły Kraków. Informowano szeroko, że taki punkt tam działa. Okazało się, że został zlikwidowany - mówi Czytelnik. - A przecież strefa rozszerzyła się o pobliskie części Krowodrzy i Zwierzyńca. Dlaczego nie ma już tu punktu? - pyta.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu faktycznie punkt na Wiśle zamknął. - Przychodziło tam już bardzo mało osób. Nie opłacało się dalej wynajmować biura - mówi Michał Pyclik, rzecznik ZIKiT. - Sprawy związane ze strefą można załatwić w biurze przy ul. Kalwaryjskiej.

Artykuły, za które warto zapłacić! Sprawdź i przeczytaj
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kaufman
Albo posterunkim policji?Stadion jest miasta a miasto jak widać leci w gumki z podatnikami. Jak już mamy dopłacać do interesu to niech ten moloch się do czegoś mieszkańcom przyda!!!
c
centuś
Budynek na Kalwaryjskiej jest chyba własnością prywatną. Dlaczego miasto płaci prywaciarzowi za wynajem biura zamiast wydzielić część okienek w centrum administracyjnym na Powstania Warszawskiego do wydawania abonamentów?? Na Kalwaryjskiej są jak pamiętam 4 okienka i kasa. Może Gazeta zainteresowałaby się wątkiem wynajmu?? Argument lokalizacji jest żaden, bo to obrzeża niedawno utworzonej podstrefy na Podgórzu. To śmierdzi na odległość
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska