https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

14-latek miał ponad 5 promili alkoholu

Piotr Ogórek
Alkomaty wykorzystywane przez policję
Alkomaty wykorzystywane przez policję Maciej Stanik
W nocy 30 kwietnia policjanci w Skale (powiat krakowski) interweniowali wobec głośno zachowujących się nastolatków. Okazało się, że jeden z nich był w stanie kompletnego upojenia alkoholowego, a badanie wskazało ponad pięć promili!

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic miasteczka. Gdy policjanci pojawili się na miejscu zastali troje młodych ludzi. Dwójka z nich próbowała odnieść do domu trzeciego, który był kompletnie pijany.

14-latek był nieprzytomny i konieczne było wezwanie karetki pogotowia. Chłopak został przewieziony do jednego z krakowskich szpitali. Ponad pięć promili alkoholu we krwi, to ilość zagrażająca życiu.

Policja wstępnie ustaliła, że cała trójka razem spożywała alkohol. Mundurowi sprawdzą teraz ewentualną odpowiedzialność karną za udostępnienie alkoholu nieletnim.

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

I ja muszę na to płacić podatki...
w
w dupie wszywka
no i elo
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska