Skolim polubił Nowy Sącz
Artysta, uznawany za najprzystojniejszego wokalistę disco polo, a jednocześnie aktor serialu "Barwy Szczęścia" nie pierwszy raz gościł w Nowym Sączu. Skolim w marcu był gwiazdą jednej z imprez zorganizowanych w Infinity Music Club w Nowym Sączu. Wraz z zespołem dał niezapomniany koncert, po którym nie szczędził czasu dla swoich fanów, a przede wszystkim fanek. Cierpliwie pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Do niektórych fanek usmiechnęło się szczęście, bo wysportowany piosenkarz brał je na ręce.
Nie minęły trzy miesiące jak Skolim ponownie pojawił się w Nowym Sączu. Tym razem był jedną z gwiazd koncertu zorganizowanego przez władze Nowego Sącza. W ostatni dzień czerwca w amfiteatrze Parku Strzeleckiego zainaugurowano "Bezpieczne Wakacje".
Po tym koncercie Skolim nie odpoczął. Wraz z kolegami zespołu udał się bowiem na after party do Infinity Music Club. W klubie przy ul. Zdrojowej tym razem bawił się razem z innymi uczestnikami imprezy. Chętnie pozował też do zdjęć i rozdawał autografy. Niektórym udało się nawet nakręcić wspólny filmik na TikToka.
Kim jest Skolim?
Skolim, czyli Konrad Skolimowski to aktor i wokalista. Urodził się w 1996 roku. Jest w związku małżeńskim z Aleksandrą Sarnecką. Para doczekała się już dwóch synów.
Widzowie znają go przede wszystkim z serialu TVP 2 "Barwy Szczęścia", gdzie wciela się w rolę Patryka, brata Jowity. Grał także w takich serialach, jak: "Dziewczyny ze Lwowa", "Korona Królów", czy "Echo serca".
Popularność zdobywa także jako Skolim - wokalista nurtu disco polo. W tej branży uznawany jest za najprzystojniejszego wokalistę. Jego utwory cieszą nie dużą popularnością w serwisach muzycznych. Utwór "Wyglądasz idealnie" ma ponad 149 mln wyświetleń w serwisie Youtube.
Artysta dba o swoje ciało i mocno trenuje. Mięśni może pozazdrościć mu niejeden mężczyzna. Skolim brał udział nawet w walkach MMA.
- Piękne widoki i bliskość natury. Tych turystycznych hitów w naszym regionie nie brak
- Piękna strona starówki w Nowym Sączu. Najbardziej efektowne kamienice w centrum
- Łowca "wodnych potworów" z Sądecczyzny. Wędkarstwo to jego pasja
- Łobuzy w Infinity Music Club w Nowym Sączu. Boogie z zespołem dali czadu
- Pamiątka Górala spoza Podhala. Takie suweniry będą promować pięć grup góralskich
Parowóz przed dworcem PKP od 1987 roku jest jednym z najbardziej znanych miejskich pomników
