https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Bramki z eWinner 2 ligi. Skróty meczów 23. kolejki. Świetna seria Motoru Lublin [WIDEO]

Jacek Czaplewski
Wideo
od 16 lat
eWinner 2 Liga. Po siedmiu miesiącach (!) doszło do zmiany lidera. Kolejną stratę punktów przez Kotwicę Kołobrzeg wykorzystał KKS 1925 Kalisz. Półfinalista Pucharu Polski w 23. kolejce ograł pewnie GKS Jastrzębie 2:0. Polecamy skróty meczów z ostatniego weekendu.

Bramki z 23. kolejki eWinner 2 ligi:

Zespół z Kalisza wypunktował przyjezdnych po przerwie. Najpierw do siatki trafił niezawodny Piotr Giel (dwunasty raz w sezonie), potem poprawił Kasjan Lipkowski. Zdecydowanie lepszy bilans bramkowy sprawia, że to Kotwica ogląda teraz plecy KKS-u.

Znakomitą serię notuje Motor Lublin. Zespół prowadzony przez Goncalo Feio nie przegrał w lidze od listopada. Jego seria to sześć zwycięstw i remis. Tym razem z łatwością przyszła wygrana nad Pogonią Siedlce (4:1).

O tym jak wielką stratę z jesieni miał Motor świadczy fakt, że mimo formy zajmuje odległe ósme miejsce. Do szóstego gwarantującego udział w barażach o 1 ligę traci jednak już tylko trzy punkty.

Świetne emocje przyniósł mecz przy Konwiktorskiej. Ostatecznie Polonia Warszawa zremisowała z rezerwami Lecha Poznań 3:3. Dwie bramki zdobył dla niej były snajper Kolejorza Paweł Tomczyk. Takim samym wynikiem zakończył się też mecz rezerw Zagłębia Lubin z Wisłą Puławy.

Skróty meczów 23. kolejki eWinner 2 ligi:

od 0:26 Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn
2:30 Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków
4:15 KKS 1925 Kalisz – GKS Jastrzębie
5:35 Motor Lublin – Pogoń Siedlce
7:24 Kotwica Kołobrzeg – Hutnik Kraków
9:32 Radunia Stężyca – Siarka Tarnobrzeg
11:03 Olimpia Elbląg – Śląsk II Wrocław
12:48 Zagłębie II Lubin – Wisła Puławy
14:35 Polonia Warszawa – Lech II Poznań

2. LIGA w GOL24

Michał Skóraś pomógł zdobyć Lechowi Poznań mistrzostwo, dotrzeć do ćwierćfinału Ligi Konferencji, a w międzyczasie wystąpić jako jedyny z klubu na mistrzostwach świata w Katarze. Po sezonie odejdzie z Bułgarskiej jako spełniony lechita. I wskoczy na podium rankingu najdrożej sprzedanych piłkarzy. Zobaczcie kogo wyprzedzi, a kto pozostanie na zawsze przed nim.

Najdrożej sprzedani piłkarze przez Lecha Poznań. Michał Skór...

Wybrane dla Ciebie

Prokuratura umorzyła postępowanie ws. Park and Ride. Bochnia straciła ok. 1,3 mln zł

Prokuratura umorzyła postępowanie ws. Park and Ride. Bochnia straciła ok. 1,3 mln zł

Poznaj wszystkie półfinalistki Miss Polski. Tylko część z nich przejdzie do finału

Poznaj wszystkie półfinalistki Miss Polski. Tylko część z nich przejdzie do finału

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska