Cracovia. Rezerwy idą jak burza - kolejne zwycięstwo teamu Piotr Gizy

Cracovia pokonała Orła Ryczów 3:0
Cracovia pokonała Orła Ryczów 3:0 Andrzej Wiśniewski
Cracovia II odprawiła kolejnego rywala. "Pasy" pokonały Orła Ryczów 3:0. Po kilkuletniej przerwie rezerwa znowu gra w IV lidze, a mecze w roli gospodarza rozgrywa na obiekcie Orła Piaski Wielkie.

Od początku zarysowała się przewaga Cracovii II. Strzelał, m.in. Patryk Zaucha. Wreszcie sytuację wykorzystał Michał Wiśniewski, który miał sporo czasu i miejsca na oddanie strzału. "Pasy" nie zwalniały tempa, ale strzały lądowąły obok bądź nad bramką Oła. Wreszcie Wiśniewski po raz drugi znalazł sposób na bramkarza Orła, posyłając piłkę koło słupka.

Goście odważniej zagrali po przerwie, w 55 min krakowian od straty bramki uratowała poprzeczka po strzale A. Patera. Niebawem po wejściu na boisko podwyższył prowadzenie Remigiusz Biernat, który wykorzystał złą interwencję Kawalera w bramce gości. To już przesądziło o wygranej gospodarzy. Przyjezdni liczyli na stałe fragmenty i kontry. Na początku meczu Żuraw posłał piłkę głową koło słupka głową po rzucie wolnym. Honorowego gola Orłowi nie udało się zdobyć.