Domagalski tuż za podium

29.10.2012 krakow kolarze szosowi kolarz .n/z karol domagalski fot. anna kaczmarz/polskapresse/dziennik polski brak
Karol Domagalski, wychowanek Krakusa BBC CZaja Swoszowice, obecnie jeżdżący w angielskiej grupie One Pro Cycling zajął 4. miejsce w kolarskich mistrzostwach Polski.

W jeździe indywidualanej na czas na dystansie 52 km uplasował się tuż za podium tracąc 1.46 min do zwycięzcy. Wygrał, po raz czwarty w karierze Maciej Bodnar z Tinkoff, który pokonał dystans 1 !:07.28 godz. drugi był broniący tytułu Marcin Białobłocki (One Pro Cycling), strata 28 s, a 3. Mateusz Taciak (CCC Sprandi Polkowice) 1.29. 9. był mieszkający w Głogoczowie Marek Rutkiewicz z Wibatech Fuji Żory - strata 3.53 min.

Nie wystąpili inni wychowankowie Krakusa - Rafał Majka z Tinkoff i Tomasz Marczyński (Lotto-Soudal). W niedzielę mężczyzn czeka wyścig ze startu współnego.