Druga kolejna porażka Garbarni Kraków na własnym boisku

Marcin Siedlarz strzelił wyrównującą bramkę dla Garbarni
Marcin Siedlarz strzelił wyrównującą bramkę dla Garbarni Andrzej Wiśniewski
W pierwszym meczu 7. kolejki w czwartej grupie III ligi piłkarskiej liderująca w tabeli Garbarnia Kraków przegrała na własnym boisku z JKS 1909 Jarosław 1:2.

Gospodarze szybko, bo już w 9 minucie, stracili gola. Jego autor Paweł Hass w pierwszej połowie jeszcze dwukrotnie usiłował pokonać Marcina Cabaja. Do remisu doprowadził tuż przed przerwą pięknym strzałem w okienko bramki Marcin Siedlarz.

Po zmianie stron obie drużyny miały okazje do zmiany wyniku. Bliscy tego byli Tomasz Ogar i Dominik Gaudyn w Garbarni oraz Bartłomiej Gliniak i Rafał Kycko w JKS 1909. W końcówce meczu do siatki znowu trafił Haas. W rewanżu Michał Kitliński strzelił obok słupka.

W drużynie gospodarzy zadebiutował wypożyczony na rok z GKS Tychy 19-letni Damian Nieśmiałowski.

Garbarnia Kraków - JKS Jarosław 1:2 (1:1)

Bramki: 0:1 Hass 9, 1:1 Siedlarz 45+2, 1:2 Hass 90.

Garbarnia: Cabaj – Piszczek, Łukasik (24 Kostrubała), Kalemba, Pawłowicz (69 Wieczorek) – Nieśmiałowski (68 Kozik), Pietras, Nowak, Gaudyn – Ogar, Siedlarz (75 Kitliński).

JKS 1909: Strączek – Gliniak, Sobol, Sokołenko, Świech – Kaganek (83 Rop), Daszyk, Kycko (89 Kłusek), Aab (73 Pękala) – Hass, Raba.

Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce). Żółte kartki: Gaudyn, Pawłowicz, Siedlarz - Kaganek, Świech. Widzów: 250.

Materiał oryginalny: Druga kolejna porażka Garbarni Kraków na własnym boisku - Dziennik Polski