Grad goli w sparingu Puszczy z Siarką

Gdy w sobotnim sparingu Łukasz Furtak opuszczał boisko, Puszcza prowadziła 5:1 i trener Tomasz Tułacz miał powody do zadowolenia Andrzej Wiśniewski
W sparingowym meczu drugoligowców, rozegranym na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej koło Mielca, Puszcza Niepołomice pokonała Siarkę Tarnobrzeg 5:4.

Puszcza po raz pierwszy w zimowych sprawdzianach spotkała się z zespołem z tej samej ligi. W tym sezonie rywalizowała z Siarką o ligowe punkty już dwa razy; u siebie wygrała 3:0, na wyjeździe przegrała 2:3.

W sobotę niepołomiczanie po godzinie gry prowadzili już 5:1, ale potem - z powodu zbytniego rozluźnienia się i niefrasobliwej postawy na boisku - dali sobie strzelić trzy gole.

W Puszczy testowanych było czterech zawodników, w tym 27-letni ofensywny pomocnik Damian Łanucha z Karpat Krosno i 25-letni napastnik Stali Mielec Sebastian Łętocha, który zdobył gola na 3:1.

Puszcza Niepołomice – Siarka Tarnobrzeg 5:4 (3:1)

Bramki: 0:1 Grzesik 5, 1:1 Kotwica 11, 2:1 Domański 25, 3:1 Łętocha 44, 4:1 Gajewski 52, 5:1 Wójcik 60, 5:2 Stefanik 65 karny, 5:3 Żebrakowski 73, 5:4 Kopeć 89.

Puszcza: I połowa: testowany – Mikulec, Stawarczyk (35 Furtak), Czarny, Łączek – Radziemski, Kotwica, Domański, Żurek – Łanucha - Łętocha; II połowa: Sobieszczyk – Zagórski, Furtak (60 Krzysztoń), Lepiarz, Mikołajczyk – Żurek, testowany, Uwakwe, Wójcik - Orłowski, Gajewski.

Materiał oryginalny: Grad goli w sparingu Puszczy z Siarką - Dziennik Polski