I liga piłkarek ręcznych: SPR Olkusz wygrywa w Żorach

Zawodniczki SPR Olkusz dobrze spisują się w defensywie
Zawodniczki SPR Olkusz dobrze spisują się w defensywie Lukasz Zarzycki / Echo Dnia
SPR Olkusz, jak na lidera I ligi piłkarek ręcznych przystało, wygrał w Żorach z miejscowym MTS.

W pierwszej połowie miejscowe trochę postraszyły liderki, bo prowadziły 9:7 (20 min), czy 11:9 (25 min). Jednak na przerwę olkuszanki schodziły z remisem.

Po przerwie przyjezdne utrzymywały jednobramkową zaliczkę, ale w 50 min zrobiło się 20:25, co pozwoliło im kontrolować grę.

MTS Żory – SPR Olkusz 23:30 (12:12)

Bramki: Olfans 4, Moskal 4, Weselak 4, Romanowska 3, Postupalska 3, Pietrzak 3, Zajączkowska 1, Reichel 1 – Przytuła 6, Zacharska 5, Nowak 5, Basiak 4, Leńczuk 4, Wójcicka 4, Frączek 1, Wcześniak 1.