https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

I liga piłkarska. Nowy termin meczu Sandecji Nowy Sącz

(krzyk)
Sandecja zainaugurowała wiosnę w I lidze meczem z Pogonią Siedlce (4:0)
Sandecja zainaugurowała wiosnę w I lidze meczem z Pogonią Siedlce (4:0) Adrian Maras
Mecz 19. kolejki Nice I ligi GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ma się odbyć 5 kwietnia (o godzinie 18), a nie 22 marca.

Spotkanie w Tychach miało być pierwotnie rozegrane 27 listopada, ale z uwagi na warunki atmosferyczne najpierw zostało przełożone na 22 marca, a teraz na 5 kwietnia.

Najbliższy mecz Sandecji na własnym boisku w ramach rozgrywek Nice I ligi pozostaje bez zmian. W sobotę 11 marca o godz. 17.45 rywalem sądeczan będzie Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie ma duży ciężar gatunkowy, bowiem obie drużyny zgłaszają aspiracje do gry w ekstraklasie.

Część piłkarzy z Sosnowca została powołana do reprezentacji młodzieżowych, dlatego mecz Zagłębia z Górnikiem w Zabrzu z 23. kolejki wyznaczony na 24 marca odbędzie się w innym, nieznanym jeszcze terminie.

Sportowy24.pl w Małopolsce

Wybrane dla Ciebie

Już nie musisz wychodzić z domu, aby zagrać w „totka”. Mało kto wie, że tak się da

Już nie musisz wychodzić z domu, aby zagrać w „totka”. Mało kto wie, że tak się da

Pierwsze grzyby już w lasach. Nie ma wysypu, ale warto szukać

Pierwsze grzyby już w lasach. Nie ma wysypu, ale warto szukać

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska