IV liga: Dalin wygrywa przed weselem. Wyniki meczów z 26 sierpnia

Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Na Dalin i Wiślankę nie ma mocnych. W czwartym meczu sezonu obie drużyny odniosły czwarte zwycięstwa. Ekipa z Grabia, dzięki golowi strzelonemu w 90 minucie meczu z KS Olkusz (5:2) wyszła na prowadzenie w tabeli.

Dalin pokonał 2:0 Michałowiankę. Spotkanie odbyło się o nietypowej jak na myślenickie standardy porze - w południe. Wszystko dlatego, że dziś ślub bierze jeden z zawodników, Szymon Tokarz (z oczywistych względów na boisku nieobecny). - To zwycięstwo jest prezentem dla niego od drużyny - podkreśla trener Robert Czopek.

W Piaskach Wielkich swoją pierwszą bramkę w małopolskiej IV lidze zdobył Maciej Iwański. Mistrz Polski z Zagłębiem Lubin, były gracz Legii Warszawa, przyczynił się do zwycięstwa Unii Oświęcim nad Orłem.

W meczu TS Węgrzce - Sosnowianka przekonującą wygraną zapewnił gospodarzom Dawid Witko. - Wejść z ławki i strzelić trzy bramki nieczęsto się zdarza - zauważył trener Węgrzc Michał Wiącek. Zmiennika musiał wypuścić w bój już 10 minucie, na skutek kontuzji Michała Zdzińskiego.

IV liga, grupa zachodnia - 4. kolejka

Wiślanka Grabie - KS Olkusz 5:2 (2:2). Bramki: 1:0 Furga 3, 1:1 Tarbalian 15, 2:1 Furga 34 karny, 2:2 Kasprzyk 43, 3:2 Kiwacki 65, 4:2 Kmak 71, 5:2 Czajka 90.

Dalin Myślenice - Michałowianka 2:0 (1:0). Bramki: 1:0 Kałat 35, 2:0 Kawula 78.

Orzeł Piaski Wielkie - Unia Oświęcim 1:2 (0:1). Bramki: 0:1 Iwański 20 karny, 1:1 Szczytyński 49, 1:2 Praciak 70.

Clepardia Kraków - Orzeł Ryczów 3:3 (1:1). Bramki: 0:1 Szymula 20, 1:1 Kowalczyk 45+1, 2:1 Kowalczyk 47, 2:2 Drobniak 59, 3:2 Michalski 75, 3:3 Drobniak 90.

TS Węgrzce - Sosnowianka Stanisław Dolny 3:0 (1:0). Bramki: 1:0 Witko 20, 2:0 Witko 61, 3:0 Witko 80 karny.

Górnik Wieliczka - Jutrzenka Giebułtów 2:1 (2:0). Bramki: 1:0 R. Ślęczka 1, 2:0 Iliński 45+1 samob., 2:1 Wojdała 70.

16.Sosnowianka...4....1....3-14

Materiał oryginalny: IV liga: Dalin wygrywa przed weselem. Wyniki meczów z 26 sierpnia - Dziennik Polski