Łukasz Pazurkiewicz (Górnik Wieliczka)
Łukasz Pazurkiewicz (Górnik Wieliczka) Wojciech Matusik
W zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi Górnik Wieliczka pokonał Dalin Myślenice 4:3. Długo nie zanosiło się jednak na to, że górnicy odniosą szóste z kolei zwycięstwo. Przegrywali bowiem 0:2, a potem 1:3.

- Cieszę się, że po fatalnej w naszym wykonaniu pierwszej połowie podnieśliśmy się. Chwała za to zawodnikom - mówi Stanisław Owca, trener Górnika.

Dwie skuteczne akcje M. Góreckiego w I połowie postawiły w komfortowej sytuacji gości. Tuż po przerwie Pazurkiewicz (po podaniu Jelenia) trafił na 1:2, i choć za chwilę ładnym strzałem odpowiedział Kawula, to wieliczanie przejęli inicjatywę. Do zwycięstwa poprowadził ich Pazurkiewcz. Znowu zmniejszył stratę, główkując, a po wyrównaniu Downar-Zapolskiego trafił trzeci raz w tym meczu, strzałem w dalszy róg.

Górnik awansował na 3. miejsce w tabeli, ma 33 punkty (6 mniej od prowadzącego Hutnika), Dalin jest piąty - 28 pkt. W najbliższy weekend ostatnia jesienna kolejka.

Górnik Wieliczka - Dalin Myślenice 4:3 (0:2)
Bramki: 0:1 M. Górecki 15, 0:2 M. Górecki 30, 1:2 Pazurkiewicz 46, 1:3 Kawula 49, 2:3 Pazurkiewicz 65, 3:3 Downar-Zapolski 68, 4:3 Pazurkiewicz 80.
Górnik: Wieczorek - Jeleń (85 Pyś), Makówka, Przetocki, Szczepański - A. Ślęczka, Kalicki (30 Szymoniak), R. Ślęczka (66 Filipowski) - Sadowski (46 Nowak), Pazurkiewicz, Downar-Zapolski.
Dalin: Kipek - Idzi, Tokarz, Stelmach, Senderski - O. Mistarz (83 Masłowski), Kawula, Wojtan, J. Górecki (80 K. Mistarz), Biel (73 Kościelniak) - M. Górecki.
Sędziował: Paweł Bagan (Kraków). Żółte kartki: Makówka, Sadowski - Senderski. Widzów: 100.