https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

IV liga: Górnik Wieliczka - Pcimianka. Pięć goli w II połowie

boch
Adam Wojnar
Górnik Wieliczka - Pcimianka 2:3 w środowym, zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi. Zwycięską bramkę dla gości zdobył w końcówce Waldemar Luberda.

Wszystkie gole padły po przerwie. Prowadzenie objęli goście, ale Górnik szybko zrewanżował im się dwiema bramkami. Przedostatni zespół w tabeli nie zdołał jednak ugrać nawet punktu. Do wyrównania, zdobywając swoją drugą bramkę w meczu, doprowadził Nigeryjczyk Chibueze Onwudi. A potem z kilkunastu metrów w górny róg trafił Luberda.

- Piłkarsko mecz nie był zbyt ciekawy. Głównie walka i przeciwnik pod tym względem przeważał nad nami - mówi trener wieliczan Robert Włodarz. - Poza tym bramki straciliśmy po błędach indywidualnych, jakich na tym poziomie nie można popełniać.

Sytuacja Górnika jest trudna, zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Pcimianka po tym zwycięstwie podskoczyła na 6. miejsce.

IV liga, grupa zachodnia: Górnik Wieliczka - Pcimianka 2:3 (0:0), Makówka 60, Kozik 65 - Onwudi 55, 80, Luberda 87.

Górnik Wieliczka. Droga do II ligi, najlepsze lata klubu! [Z...

Stadiony Krakowa. Zobaczcie wszystkie! Które wypiękniały po ...

Żony i partnerki piłkarzy Cracovii i Wisły [ZDJĘCIA]

Stadiony przedwojennego Krakowa. Były nawet jupitery! [ZDJĘCIA]

Saidi Ntibazonkiza. Gwiazda Cracovii nie gra już w piłkę. A ...

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska