IV liga: Limanovia idzie jak burza, Paszkiewicz triumfuje

Jacek Bugajski
Andrzej Paszkiewicz - trener Limanovii
Andrzej Paszkiewicz - trener Limanovii Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Limanovia pokonała Jadowniczankę 5:2 - i było to siódme z rzędu zwycięstwo drużyny, która prowadzi w tabeli grupy wschodniej małopolskiej IV ligi.

W tym spotkaniu kluczowy był pierwszy kwadrans w drugiej połowie, gdy limanowski zespół zdobył cztery bramki.

- Mieliśmy kilkanaście okazji do strzelenia gola – powiedział trener Andrzej Paszkiewicz, który prowadzi Limanovię od zimy. - W pierwszej połowie szwankowała skuteczność, ale w przerwie powiedzieliśmy sobie kilka słów i po zmianie stron było już znacznie lepiej. Przy wysokim prowadzeniu mogliśmy swobodnie dokonywać zmian. W końcówce przytrafiły nam się błędy, po których rywale zdobyli dwa gole.

Limanovia - Jadowniczanka 5:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Jacak 34, 2:0 Witek 46, 3:0 K. Kamil 48 karny, 4:0 Kaczor 55, 5:0 Kurek 56, 5:1 Żak 76, 5:2 Grzesik 85.

Limanovia: Mastalerz – Kandel, Ślazyk (74 D. Kurczab), Ruchałowski, Witek – Piwowarczyk (70 G. Mus), K. Kurczab, Jacak, Lichota (55 K. Mus), Kaczor (55 Wsół) – Kurek.

Jadowniczanka: Ziółkowski – Bujak, Rojkowicz, Kulig, Szczygiełek (84 Lach) – Chudoba (71 Kamieniecki), Prokop, Grzesik, Żak – Stec, Mól (57 Wójtowicz).

Sędziował: Michał Matyjaszek (Oświęcim). Żółte kartki: Kandel, Lichota - Rojkowicz. Widzów: 500.