IV liga: Michałowianka wypunktowała TS Węgrzce

Andrzej Wisniewski / Polskapresse
W zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi ekipa TS Węgrzce uległa Michałowiance 1:4. Goście pozostali na 8. miejscu w tabeli (15 pkt), gospodarze obsunęli się na 14. (7 pkt).

Miejscowi na początku prezentowali się lepiej, a w II połowie powinni byli wynik poprawić po kontrach. - Inicjatywę mieliśmy cały mecz, wynik zupełnie nie odzwierciedla obrazu gry - uważa Michał Wiącek, szkoleniowiec Węgrzc.

Trener Michałowianki Dariusz Siekliński ocenia: - Pierwszy kwadrans w naszym wykonaniu był słaby, ale dwoma golami w krótkim odstępie ostudziliśmy rywali. Natomiast przy prowadzeniu 3:0 czy 4:1 zbyt dużo wkradło się w naszą grę nonszalancji.

Prowadzenie gościom dał Łyduch, główkując po centrze Kępy. Podwyższył Stąpała, strzałem z ok. 20 m. Po przerwie, także zza pola karnego, trafił Uwakwe. Miejscowi dopiero wtedy wykorzystali swoją szansę - konkretnie Witko, po asyście Kubiaka. Po chwili jednak znów gola stracili, w zamieszaniu wbił go Cyganek.

TS Węgrzce - Michałowianka 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Łyduch 25, 0:2 Stąpała 31, 0:3 Uwakwe 60, 1:3 Witko 65, 1:4 Cyganek 70.
Węgrzce: Sekuła - Chuchro, Czernecki, Białkowski (72 Tracz), Łucarz - Moskal, Zdziński (60 Witko), Zasadni (46 Michniak), Panek (60 Dyląg) - Gala (62 Chlebowski), Kubiak.
Michałowianka: Janas - Filipek, Cyganek, Uwakwe, Kępa - Niang (35 Pietrzyk), Wilk (86 Baranowski), Sane, Łyduch (62 Gładysz) - Madejski (82 Korneluk), Stąpała (75 Bździuła).
Żółte kartki: Panek, Czernecki, Kubiak - Niang, Kępa. Widzów: 50.

sc]#TOPSportowy24 - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Materiał oryginalny: IV liga: Michałowianka wypunktowała TS Węgrzce - Dziennik Polski