Orzeł Piaski Wielkie - LKS Śledziejowice. Łukasz Górski strzelcem jedynego gola ZDJĘCIA

boch
Orzeł Piaski Wielkie - LKS Śledziejowice
Orzeł Piaski Wielkie - LKS Śledziejowice Andrzej Banas
Orzeł Piaski Wielkie uległ w niedzielę (15.11) drużynie LKS Śledziejowice 0:1 w zaległym meczu grupy zachodniej małopolskiej IV ligi. Gospodarze, którzy ponieśli trzecią z rzędu porażkę, mogą czuć po tym spotkaniu ogromne rozczarowanie. Ich rywale kończą natomiast jesienne rozgrywki w bardzo dobrych nastrojach, bo dwoma zwycięstwami. - Na dodatek odniesionymi nad sąsiadami w tabeli - mówi trener Śledziejowic Krzysztof Mastalerz.

Nieskuteczny Orzeł

W drugiej połowie wydawało się, że jeśli ktoś ma wygrać ten mecz, to Orzeł. Gospodarze stworzyli kilka groźnych okazji, sam Ciesielski dwa razy pomylił się główkując, a miał też inne szanse. O tym, jak z perspektywy gości wyglądało spotkanie, mówił ich trener: - Przyjąć przeciwnika na siebie i w ostatnim momencie ukąsić.

Doszło do tego w 89 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkarz Orła nie chwycił piłki, dopadł do niej Górski i strzelił jedyną bramkę meczu.

Orzeł Piaski Wielkie - LKS Śledziejowice 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Górski 89.
Orzeł: Palczewski - Tatarski, Bartosz, Uwakwe, MichuraŻ - Kądziołka (70 TatarŻ), Ł. Feret, SulimaŻ, Śliski (73 M. Feret), Ciesielski (88 Jeż) - Wcisło (82 Mazur).
Śledziejowice: Aksamit - StasikŻ, F. Cyganek, Górski, Prochwicz (60 Wąchała) - MakiełaŻ, HewłyczŻ, Zapiór (55 DudzikŻ), Dziadzio (90+3 Niane), Kowalczyk - Maj (90+2 Łatka).
Sędziował: Bartosz Pałetko (Kraków).