Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem

Orzeł Myślenice – Dziecanovia Dziekanowice 6:2 (2:2)
Bramki: 1:0 Depta 5, 1:1 Hryhoriw 6, 2:1 Sałach 13, 2:2 B. Majewski 43, 3:2 Topa 49 karny, 4:2 Marchiński 54, 5:2 Kyrylow 78, 6:2 Marchiński 82 karny.
Orzeł: Pajka – Topa, Mistarz (80 Irzyk), Kasprzyk, Burtan – Kyrylow, Depta (46 Górka), Sałach (65 Moskal), Pilch (70 Gromala), Olesek (46 Marchiński) – Bałucki.
Dziecanovia: Burkat-Atroszczyk – M. Majewski, Morawski, Hryhoriw, Doroz – Stolarski, Wilk, Łyżczarz (70 Kępa), Grzesik (78 Staroń, 87 Wala), B. Majewski (54 Boroń) - Jelisiejew (46 Dębowski).
Sędziował: Filip Studziński Żółte kartki: Gromala, Kyrylow – Burkat-Atroszczyk.

Dużo bramek, w tym przedniej urody. Tuż przed przerwą do remisu efektownym uderzeniem w „okienko” doprowadził B. Majewski. Po przerwie rządził już Orzeł, który szybko zdobył dwa gole - na 4:2 Marchiński huknął wolejem.

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Po remisie w hicie Radziszowianka - Wiślanka lider Raba ucieka. Relacje z meczów z 15-16 maja 2021

Lato w mieście z atrakcjami. A na drogach i koloniach służby zadbają o bezpieczeństwo