https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Karambol na moście Kotlarskim. Zderzyło się sześć pojazdów [ZDJĘCIA]

Amadeusz Calik
Karambol na moście Kotlarskim w Krakowie. Na pasach w kierunku ronda Grzegórzeckiego zderzyło się sześć samochodów osobowych - informuje Barbara Szczerba z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Na szczęście nikt nie został ranny. Na miejscu pracują służby.

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

o
olo
Nie. Pojechać dalej i stanąć w miejscu, gdzie nie blokowali by ruchu. Obite zderzaki raczej nie uniemożliwiają dalszej jazdy
A
Abaqus
A sprobuj nie siedziec to momentalnie ci sie jakis cwaniaczek tam wklei jak tylko zostawisz kawalek wolnego miejsca. Najgorsi sa tacy co skacza jak zabki z jednego pasa na drugi co chwile wymuszajac hamowanie i caly ruch traci plynnosc a w koncu staje.
A
Abaqus
A co mieli je przeniesc nad bariera energochlonna i zrzucic z mostu?!?
o
olo
Jeżeli nikomu nic się nie stało to była kolizja. Dlaczego te auta nadal stoją na jezdni? Czy kierowcy dostali mandaty za nieusunięcie pojazdów z pasa jezdni?
f
fgsb
i tak to się kończy.
e
elo
czy inaczej?
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska