https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Kolizja na Conrada spowodowała duże korki [ZDJĘCIA]

pb
Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ul. Josepha Conrada spowodowała duże utrudnienia w ruchu w okolicy Ronda Ofiar Katynia. Korki na ul. Radzikowskiego sięgały niemal Rząski. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
ggfdf
Tak to jest jak miasto projektuje układ drogowy za ogromne pieniądze, który już w momencie oddania do użytku nie odpowiada zapotrzebowaniu! Wyjeżdżając z osiedli przy Radzikowskiego trzeba przeskakiwać 4 pasy żeby wjechac pod galerię albo jechac na ogromny korek na ślimaku na azorach (bo oczywiście zapomniano tam zrobić rozbiegówki i korek na dwóch pasach potrafi sięgać Różyckiego), a nawet skopano nowy lewoskręt do ikei, na którym nie mieszczą się auta, bo jest za krótki.
Dziwne że prokuratura nie interesuje się takimi przypadkami marnowania pieniędzy na inwestycję, która już teraz nadaje się do powaznych poprawek.
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska