Od 18 listopada 2023 - co tydzień, aż do końca lutego 2024 kilkunastu wystawców oferuje na giełdzie nowy i używany sprzęt narciarski oraz snowboardowy.
- Jeżeli chodzi o narty, mamy częściowo sprzęt nowy, ale jest go mniej, raczej wystawcy bazują na nartach używanych, np. przywożonych z Austrii. A odzież narciarska, bielizna termiczna, kominiarki, rękawice, również kaski, gogle - są głównie nowe - mówiła nam w grudniu ubr. Iwona Kozera, współorganizator giełdy i jeden ze sprzedających.
Część oferowanych na giełdzie przy ul. Balickiej 56 to sprzęt, który wcześniej wypożyczano na stokach. Ale zdarzają się też narty potestowe, czyli użyte zaledwie kilka razy i sprzedawane za atrakcyjną cenę. Znajdziemy tu biegówki, ale i zjazdowe. Dla dzieci i dla dorosłych użytkowników. Na giełdę można też przyjść np. z dziecięcymi nartami, z których młody narciarz już wyrósł - i wymienić je na nowy sprzęt, w korzystnej cenie.
Jeśli giełda narciarska Was znudzi, to zawsze możecie zajrzeć na tradycyjną część wypełnioną obrazami, fotografiami, antykami itp.
Giełda przy ul. Balickiej jest czynna w sobotę w godzinach 9.00 - 14.00 i w niedzielę od 7.00 do 14.00
Dlaczego pory roku wpływają na nasz nastrój?
