https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Oddał skuter wodny strażakom, by mogli ratować ludzi

Piotr Rąpalski
JRG nr 4 w Krakowie
Niecodzienna wizyta w Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie st.bryg. Pawła Knapika odwiedził sympatyk straży pożarnej, Pan Wojciech wraz zsynem, który postanowił przekazać do wykorzystania w działaniach ratowniczych skuter wodny.

Przekazany do użytku skuter wodny trafi do służby w ramach Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 4 w Krakowie , gdzie będzie wykorzystywany do działań w ratownictwie wodnym i nurkowym. W rejonie Krakowa, powiatu krakowskiego i woj. małopolskim.
W przekazaniu udział wziął również Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Krakowie bryg. Damian Woszczyna, wraz z Dowódcą JRG nr 4 bryg. Henrykiem Tarcholikiem.

"Serdecznie dziękujemy za tak niecodzienny gest i zapewniamy, że sprzęt będzie użytkowany zgodnie z przeznaczeniem w PSP tj. niosąc pomoc i ratunek dla zagrożonego mienia, zdrowia i życia ludzkiego" - pisze JRG nr 4 w Krakowie na swoim profilu facebookowym.

Polacy opracowali lek na śmiertelną chorobę

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska