https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Otwarcie Hali Forum coraz bliżej! Jakie pyszności na nas czekają? Właściciele uchylają rąbka tajemnicy

Marlena Hebda
Hala Forum - nowe miejsce w Hotelu Forum z 10 knajpami
Hala Forum - nowe miejsce w Hotelu Forum z 10 knajpami Andrzej Banas / Polska Press
W Hali Forum praca wre. Otwarcie zapowiedziane jest na sierpień, ale dokładna data jeszcze nie jest znana. Właściciele miejsca stopniowo serwują nam nowe informacje o tym... co zaserwują nam, gdy Hala zacznie działać pełną parą. Sprawdźcie!

FLESZ - Wakacje za granicą. Tam nie pojedziesz

Hala Forum to nowa, kulturalno-kulinarna inicjatywa, która powstaje w samym sercu Krakowa - Hotelu Forum. Na ten moment wiadomo, że Hala będzie miała do dyspozycji 2000 metrów przestrzeni eventowej oraz zaoferuje nam menu 10 wyjątkowych knajp. Całość dopełniają całkowicie inaczej urządzone wnętrza, a także bliskość Wawelu i Wisły.

Co znajdzie się w repertuarze? Właściciele nie chcą ujawniać zbyt wielu szczegółów, choć stopniowo dowiadujemy się, jakie pyszności czekają na nas w Hali Forum. Mistrzowie Kuchni z Krakowa zaserwują nam przepyszne, idealnie przyrządzone mięso i pizzę prosto z Neapolu. Tomasz Stanek przygotuje najlepsze sushi. A po obfitym posiłku będziemy mogli spróbować rzemieślniczych lodów z Florencji i mocnej kawy z Forum Cafe. I to wszystko w jednym miejscu!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kulinaria

Polecane oferty
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska