Kraków. Zamknięta Prądnicka, objazd i korki na Łokietka

Piotr TymczakZaktualizowano 
Od poniedziałku, 12 sierpnia, przejazd pod wiaduktem kolejowym nad ul. Prądnicką jest zamknięty. Przejazd pozostaje do dyspozycji tylko komunikacji zbiorowej, pojazdów budowy i służb ratunkowych. Ruch pieszych odbywa się wyznaczonym korytarzem. Samochody osobowe kierowane są objazdem przez ul. Łokietka, gdzie w godzinach szczytu tworzą się korki.

Zamknięcie przejazdu pod wiaduktem nad ul. Prądnicką spowodowane jest pracami związanymi z modernizacją linii kolejowej E30 prowadzoną przez PKP PLK.

Obecnie rozpoczął się najtrudniejszy etap prac przy wiadukcie na ul. Prądnickiej. W związku z tym, że wykonawca działa przy środkowej podporze, ograniczona została ilość miejsca pod obiektem i to spowodowało wyłączenie z ruchu drogi pod nim.

W czasie tego etapu pod wiaduktem przejeżdżają tylko autobusy komunikacji miejskiej i busy pasażerskie, a ruch odbywa się wahadłowo. Samochody osobowe są kierowane objazdem przez ul. Łokietka. Zmiany w organizacji ruchu potrwają do 27 sierpnia.

Czytaj także

WIDEO: Magnes. Kultura Gazura

Wideo

Materiał oryginalny: Kraków. Zamknięta Prądnicka, objazd i korki na Łokietka - Dziennik Polski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 14

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

w
w sumie dobry pomysł
2019-08-12T22:08:15 02:00, Gość:

Dlaczego robota nie jest prowadzona 24h?

2019-08-12T22:11:45 02:00, Gość:

Bo pracownicy chca spac?

2019-08-13T07:06:12 02:00, Gość:

Co za mózg!!

O zmianach w pracy to nie słyszałeś?

2019-08-13T07:50:56 02:00, Gość:

Ca za bezmózg!!! A o TRZECH zmianach po 8 godzin nie pomyslałeś???

Nocą mozna przejazd otworzyć i będziesz sobie mógł/ mogła pracować na nocną zmianę 😀

a
a piesi, rowery?

A o pieszych i rowerzystach nie łaska napisać. Ludzie gorszego sortu niz kierowcy??

z
zyzio

Gdzie można podziękować ??

G
Gość

Przejeżdżałem tamtędy wczoraj. Dwóch "pracowników" bohatersko usiłowało rozwinąć jakiś kabel, jeden siedział w koparce, trzech stało wokół teodolitu a dwóch siedziało i paliło papierosy. Praca wre!!!

G
Gość
2019-08-12T22:08:15 02:00, Gość:

Dlaczego robota nie jest prowadzona 24h?

2019-08-12T22:11:45 02:00, Gość:

Bo pracownicy chca spac?

2019-08-13T07:06:12 02:00, Gość:

Co za mózg!!

O zmianach w pracy to nie słyszałeś?

Ca za bezmózg!!! A o TRZECH zmianach po 8 godzin nie pomyslałeś???

G
Gość

Potrzebna ta przebudowa jak krowie siodło. Tylko lanie kolejnych ton betonu i tworzenie kolejnych korków- a wszystko w ramach "walki ze smogiem". I po kiego grzyba niszczą stare mosty kolejowe? PO to, żeby w ich miejscu postawić wspólczesną partaninę która za 5 lat będzie wymagała naprawy a za 10 lat generalnego remontu!!!

G
Gość
2019-08-12T22:08:15 02:00, Gość:

Dlaczego robota nie jest prowadzona 24h?

2019-08-12T22:11:45 02:00, Gość:

Bo pracownicy chca spac?

Co za mózg!!

O zmianach w pracy to nie słyszałeś?

G
Gość
2019-08-12T22:08:15 02:00, Gość:

Dlaczego robota nie jest prowadzona 24h?

2019-08-12T22:11:45 02:00, Gość:

Bo pracownicy chca spac?

wszyscy dwaj na raz?

d
dd

od ilu 2 czy 3 lub 4 lat ta modernizacja trwa?

To są kpiny

E
Ewa

Jak tam jest czterech pracowników to dlatego ta robota tyle trwa i trwa!!

G
Gość

A taki pajac z mózgiem meduzy opowiada w telewizji same głupoty.

Co to przedtem się nie dało franku - pajaco, błaznie puścić tramwaju , a teraz można. Facet myśl co mówiłeś, a co teraz gadasz !!!!!!!!!

G
Gość
2019-08-12T22:08:15 02:00, Gość:

Dlaczego robota nie jest prowadzona 24h?

Bo pracownicy chca spac?

G
Gość

Dlaczego robota nie jest prowadzona 24h?

Dodaj ogłoszenie