L. Balcerowicz komentując postulaty A. Dudy stwierdził, że "składanie obietnic bez podania konsekwencji ich spełnienia jest dyskwalifikujące dla każdego polityka". Jego zdaniem obniżenie wieku emerytalnego zawaliłoby finanse państwa.
L. Balcerowicz o obietnicy A. Dudy: Obniżenie wieku emerytalnego zawaliłoby finanse państwa
Trochę dziwi mnie ta nagła aktywność p. Balcerowicza dopiero co widziałem go w mediach jak podgrzewał atmosferę wokół skoków teraz krytykuje obniżenie wieku emerytalnego .. zaczynam się bać, że chce wrócić do polityki ... nie ma takich przypadkiem przecieków z jakiejś sowy ?
m
mao
Wystarczy zlikwidować wszelkiego rodzaju przywileje i ulgi(2 wyjątki-dla posiadających dzieci/osób realnie niezdolnych do wykonywania pracy),a przede wszystkim wcześniejsze emerytury.Następnie stworzyć emeryturę obywatelską w okolicach 2tys pln z możliwością modyfikacji w zależności od stanu gospodarki.W tym kraju problemem jest totalne "przeregulowanie" gospodarki,prawa i brak odpowiedzialności pseudo elity.
s
sanders
Żyją na bezrobociu bez prawa do zasiłku , czasem coś na czarno zarobią , on ma luksusy kosztem społeczeństwa
F
Fred
Niż Jaruzelski z Kiszczakiem razem , on jeszcze potrafi pokazywać się ludziom
j
jag
chodzi jak co komu wychodzi...
W kampanii obiecać można gruszki na wierzbie i "ciemny lud to kupi" jak mawiał niejaki Kurski. Widza ekonomiczna kandydatów jest nikła, ale dobrze wiedzą, że taki sam poziom ma tzw. przeciętny wyborca i przeciętny dziennikarz. Więc... hulaj dusza, nich słupki (głupki) rosną (w siłę).