https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Łącznica kolejowa w Podgórzu padła ofiarą pseudografficiarzy [ZDJĘCIA]

Arkadiusz Maciejowski
Andrzej Wiśniewski
Otwarta kilkanaście miesięcy temu łącznica kolejowa Kraków Zabłocie - Kraków Krzemionki od samego początku wzbudzała wiele emocji. Krytykowany był jej wygląd, szczególnie jaskrawe ekrany akustyczne. Teraz dodatkowo obiekt padł ofiarą pseudografficiarzy. W wielu miejscach na łącznicy pojawiło się - szpecące ją - pseudograffiti. Przejdź do galerii zdjęć i zobacz, jak wygląda teraz łącznica.

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

z
zero tolerancji dla hołoty
bić z całej siły i przetrącać łapska i puste łby w kapturach. jak podskoczy, poprawić podwójnie. i licytować majątek starych żeby opłacić remont.
C
Czytelnik
Pseudodziennikarz wymyślił pojęcie „pseudograficiarz”.
J
Janek
Zgłaszanie grafitfy tu: https://bazgroly.krakow.pl/site/report-new
O
Olek
Po pierwsze to po co pisać "od samego początku wzbudzała wiele emocji" - to ważna i bezsprzecznie potrzebna dla Krakowa inwestycja, planowana w tym miejscu od dziesięcioleci. Przedstawienie jej w formie kontrowersji jest nie w porządku.

Po drugie, to nie jest pseudograffiti tylko normalne graffiti. Nie są to może wybitne dzieła, ale nie są to też bazgroły kibicowskie, więc nie silmy się na pogardę - to po prostu jest graffiti, nielegalne jak w większości ten rodzaj sztuki, ale jednak graffiti.
G
Gość
Pociągi tam nie jeżdżą, bo i po co, żeby zepsuły, to "artyści" mają wolną rękę.
R
Rysiek z klanu
Kto to jest pseudograficiarz?
Bo pseudoredaktor, to już wiem- autor artykułu.
Q
Quest
Postawić kamerki przy zjazdach na estakadę i podłączyć je pod monitoring. Przykre, że gnojki niszczą czyjąś własność.Dobrze byłoby ich złapać i przykładnie ukarać
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska