https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Małopolska zachodnia. Niedziela bez handlu, więc zamiast galerii handlowych wybrali spacery

Bogusław Kwiecień
W Oświęcimiu wiele osób zamiast do galerii wybrało na spacery i przejażdżki rowerowe
W Oświęcimiu wiele osób zamiast do galerii wybrało na spacery i przejażdżki rowerowe Bogusław Kwiecień
W Oświęcimiu w centrum czynnych było jedynie kilka małych sklepów i targowisko miejskie, ale klientów nie było więcej niż w inne niedziele

W sobotę do późnych godzin wieczornych galerie i supermarkety były oblegane przez kupujących. Część wykorzystała fakt, że niektóre z sieci w związku z zakazem handlu w niedzielę wydłużyły godziny pracy w sobotę.

Dzisiaj przed dużymi sklepami w Oświęcimiu panowała niczym niezmącona cisza. W centrum miasta było czynnych jedynie kilka małych sklepików, ale nie było przed nimi żadnych kolejek. Było natomiast czynne targowisko. Według kupców ruch nie był jednak większy niż w inne niedziele, gdy czynne są supermarkety.

Wielu oświęcimian wybrało się więc od rana na spacery, m.in. bulwary i przejażdżki rowerowe.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

Gazeta Krakowska

WIDEO: Poważny program - odc. 6: Mieszkańcy walczą o zapomniany park

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

t
tylko głupiec się cieszy
dobra zmiana chce upodobnić handel do niemieckiego a zarabiamy w złotówkach są niższe od niemieckich, kredyty mamy we frankach- dobra zmiano !!! Nie było widać spacerujących z rodzinami kasjerek z Biedronki, Lidla, Kauflandu w kościele nie przybyło wiernych. Od wolnego nie przybywa kasy, kretyny nie opłacą raty kredytu.
J
Justyna
Zdjęcia z targowiska zrobione chyba po piętnastej, byłam widziałam - były tłumy. Zaparkować nie było gdzie.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska