Małopolski kalendarzyk piłkarski 15-16 sierpnia 2020

Artur Bogacki
Artur Bogacki
pixabay
Kalendarz meczów piłkarskich w Małopolsce w weekend 15-16 sierpnia 2020.

IV liga, grupa zachodnia
Węgrzcanka – Beskid Andrychów (s. 11)
Sokół Kocmyrzów – Orzeł Piaski Wielkie (s. 11)
Nowa Proszowianka – Orzeł Ryczów (s. 11)
LKS Rajsko – Unia Oświęcim (s. 11)
KS Chełmek – Słomniczanka (s. 16)
Garbarnia II Kraków – Dalin Myślenice (s. 16)
LKS Jawiszowice – MKS Trzebinia (s. 17)
Puszcza II Niepołomice – Pcimianka (s. 17)
LKS Śledziejowice – Clepardia Kraków (s. 17)

IV liga, grupa wschodnia
GKS Drwinia – Skalnik Kamionka Wielka (s. 11)
Poprad Muszyna – Unia Tarnów (s. 11)
Glinik Gorlice – Lubań Maniowy (s. 17)
Limanovia – Poprad Rytro (s. 17)
CanPack Okocimski Brzesko – Sokół Słopnice (s. 17.30)
BKS Bochnia – Watra Białka Tatrzańska (n. 16)
Wolania Wola Rzędzińska – Wierchy Rabka (n. 16)
Barciczanka – Rylovia (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa III. Najciekawsze transfery prz...

Klasa okręgowa Bochnia
Olimpia Bucze – Błyskawice Proszówki (s. 16)
Szreniawa Nowy Wiśnicz – Orzeł Dębno (s. 17)
Strażak Mokrzyska – Radłovia (s. 17)
Jadowniczanka – Naprzód Sobolów (n. 17)
Raba Książnice – Poręba Spytkowska (n. 17)
Sokół Maszkienice – Wola Radłowska (n. 18)
Olimpia Kąty – Sokół Borzęcin – przełożony na 11.11

Klasa okręgowa Tarnów
Pogórze Pleśna – Dąbrovia (s. 11)
Wisła Szczucin – Gromnik (s. 17)
Unia Niedomice – LUKS Skrzyszów (s. 17.30)
Tuchovia – Szynwałd (n. 11)
Olimpia Wojnicz – Dunajec Zakliczyn (n. 17)
Polan Żabno – Dunajec Zbylitowska Góra (n. 17)
Rzuchowa – Ikar Odporyszów (n. 17)
Ładna – Ciężkowianka (n. 17)

Klasa okręgowa Chrzanów
Brzezina Osiek – Garbarz Zembrzyce (s. 15)
Kawlarianka – Sokół Przytkowice (s. 17)
LKS Żarki – Halniak Maków Podhalański (s. 17)
Tempo Białka – Team Sport Hejnał Kęty (s. 17)
Victoria 1918 Jaworzno – Zgoda Byczyna (s. 17.30)
Babia Góra Sucha Beskidzka – Sosnowianka Stanisław (n. 16)
Zatorzanka – Niwa Nowa Wieś (n. 17)
Nadwiślanin Gromiec – MKS Libiąż (n. 17)

Klasa okręgowa Podhale – Limanowa
Zalesianka – Wierchy Pasierbiec (s. 16)
Turbacz Mszana Dolna – Jarmuta Szczawnica (s. 17.30)
Czarni Czarny Dunajec – Jordan Jordanów (s. 17.30)
LKS Szaflary – Wiatr Ludźmierz (s. 17.30)
Babia Góra Lipnica Wielka – Huragan Waksmund (n. 14.30)
Granit Czarna Góra – Krokus Przyszowa (n. 14.30)
AKS Ujanowice – Laskovia (n. 17.30)

Klasa okręgowa Nowy Sącz – Gorlice
Helena Nowy Sącz – Podhalanin Biecz (s. 16)
Łużna – Gród Podegrodzie (s. 17)
Uście Gorlickie – LKS Kobylanka (s. 17.30)
Zawisza Rożnów- Dunajec (n. 11)
Grybovia – Łosoś Łososina Dolna (n. 11)
Zyndram Łącko – Hart Tęgoborze (n. 17)
Korzenna – Orzeł Wojnarowa (n. 17)
Kolejarz Stróże – Sokół Stary Sącz (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa I
Zieleńczanka – Piliczanka (s. 11)
Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada – Przebój Wolbrom (s. 11)
Przemsza Klucze – Orzeł Bębło (s. 17)
Leśnik Gorenice – Bolesław Bukowno (s. 17.30)
Orzeł Iwanowice – Błękitni Modlnica (n. 17)
Niedźwiedź – Pogoń Miechów (n. 17)
Lot Balice – TS Węgrzce (n. 17)
Pauza: KS Olkusz

Klasa okręgowa Kraków, grupa II
Bronowianka Kraków – Skawinka Skawina (s. 11)
Prądniczanka Kraków – Zwierzyniecki Kraków (s. 11)
AP Kmita Zabierzów – Borek Kraków (s. 17)
Prokocim Kraków – Wieczysta Kraków (s. 17.30)
Piast Wołowice – Dąbski Kraków (n. 16)
Grębałowianka Kraków – Nadwiślan Kraków (n. 17)
Kaszowianka – Orlęta Rudawa (n. 17)
Pauza: Hutnik II

Klasa okręgowa Kraków, grupa III
Orzeł Myślenice – Raba Dobczyce (pt. 18)
Zjednoczeni-Złomex Branice – Wróblowianka Kraków (s. 11)
Jordan-Sum Zakliczyn – Radziszowianka (s. 17)
Dziecanovia – Wiślanka Grabie (s. 18)
Gdovia – Wiarusy Igołomia (s. 18)
Błękitni Bodzanów – Pasternik Ochojno (s. 18)
Górnik Wieliczka – Tempo Rzeszotary (n. 18)

Centralna Liga Juniorów U-18
Cracovia – Lech Poznań (s. 12.30, boisko AWF przy al. Jana Pawła II)

Centralna Liga Juniorów U-17
Cracovia – Stal Mielec (s. 15, boisko AWF przy al. Jana Pawła II)
Hutnik Kraków – Karpaty Krosno (n. 11)

Centralna Liga Juniorów U-15
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Łęczna (s. 11, stadiony Zawady Nowy Sącz)
Wisła Kraków – Cracovia (s. 15)

I liga kobiet
UKS 3 Staszkówka Jelna – Tarnovia (n. 16, boisko w Nawojowej)

II liga kobiet
Prądniczanka Kraków – KSP Kielce (s. 14)
Respekt Myślenice – UKS Loczki Wyszków (n. 14, boisko Dalinu)

Czytaj także

Gigantyczne kary dla sieci fitness

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie