FLESZ - Komu rząd dopłaci do wakacji?

W związku z pandemią koronawirusa i wynikającymi z tego powodu obostrzeniami wiele osób spędzi wakacyjny urlop w kraju, tym bardziej,że wciąż nie wiadomo kiedy kraje europejskie otworzą granice dla Polaków.
Na jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie, czyli na Instagramie dużą popularnością cieszą się hasztagi #urlopwkraju i #urlopwpolsce. Znane osoby posługują się tym haseł, aby wypromować piękne zakątki Polski i zachęcić innych do wakacji w kraju. Wśród nich jest Marcin Mroczek, który najpierw wędrował po Tatrach i spędzał czas w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskie, a potem w roli pilota latał szybowcem nad górami w aeroklubie w Nowym Targu.
Po tych przeżyciach zatrzymasz się w Krynicy-Zdroju, we wspaniałym uzdrowisku, tam dołączyła do niego jego żona i dzieci. Spędzają czas w Hotelu Czarny Potok Resort Spa & Conference. Również razem podróżują po okolicy, byli też w pięknej Muszynie.
Kampania społeczna #urlopwkraju powstała z potrzeby serca i chwili. Chcemy pokazać wam Polskę od morza aż po Tatry w jej najpiękniejszej odsłonie-czytamy na Instagramie.