MŚ 2018. Ivan Perišić ratuje Chorwatów w meczu Chorwacja - Anglia 11.07.2018

AH
MŚ 2018. Ivan Perišić strzela gola dla Chorwacji w 68. minucie meczu Chorwacja - Anglia. Tym samym doprowadził do remisu 1:1 w półfinale Mistrzostw Świata.

Ivan Perišić strzela gola dla Chorwacji!

Po nieudanej dla Chorwatów połowie Ivan Perišić odmienił losy meczu. W 68. minucie spotkania Chorwacja - Anglia wyrównał wynik, umieszczając piłkę w bramce Anglików.

Ivan Perišić - zasłużony nie tylko w półfinale mundialu. Kim jest?

Ivan Perišić to chorwacki pomocnik, który na co dzień występuje w Interze Mediolan. Ma też za sobą pobyt w Borussii Dortmund. W reprezentacji Chorwacji występuje jeszcze od czasów kadry U-17. W seniorskiej karierze reprezentacyjnej zadebiutował 29 marca 2011 w zremisowanym 0:0 towarzyskim meczu z Francją.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej ROSJA 2018 [WYNIKI, TABELE, TERMINARZ, STRZELCY, GOLE]