Do listy najemców Fashion Outlet Kraków dołączają nowe sklepy z ofertą casual dla kobiet i mężczyzn – Only, Cross Jeans, Lee Cooper, a także Samanta.

Największą powierzchnię spośród wymienionych obejmie Only – 252m2. To duńska marka odzieżowa skierowana do kobiet. Modną odzież dżinsową klientom udostępni na 177m2 Cross Jeans, a kolejnym najemcą z tej kategorii jest Lee Cooper. Marka Samanta (luksusowa bielizna) podpisała umowę na 65m2.

- Kontynuujemy podpisywanie umów z najemcami powstającego obiektu zapraszając do współpracy marki, które są wobec siebie komplementarne. Przemyślany dobór partnerów i starannie zaplanowany tzw. tenant mix, to podstawa sukcesu obiektu typu outlet. Sklepy, takie jak Only, reprezentują segment rynku casual, który cieszy się w Polsce dużą popularnością – mówi Dawid Rutkowski, Asset and Development Manager w PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management Sp. z o.o., firmy odpowiedzialnej za realizację projektu.

- Analizowaliśmy możliwości ulokowania naszego sklepu w obiektach typu outlet w Krakowie i okolicach, a nasz wybór padł na Fashion Outlet Kraków, który będzie w naszym przekonaniu oferował optymalne połączenie oferty zakupowej i części rozrywkowo-rekreacyjnej. Za taką decyzją przemawia też doświadczenie zarządzających obiektem – mówi Agnieszka Ulianiuk, przedstawiciel Only.

Wśród najemców Fashion Outlet Kraków są już zarówno marki premium, casual jak i reprezentujące kategorię sport i lifestyle czy wyposażenie wnętrz. W obiekcie rozbudowany zostanie też komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness i kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Wśród potwierdzonych marek są między innymi: 4F, Reebok, Adidas, Elisabetta Franchi, Pinko, Onyxx, Kubenz, Lavard, Lee Cooper, Pierre Cardin, Tefal Home&Cook, Only, Cross Jeans, Lee Cooper, Samanta oraz Cinema City, Fitness Platinium, Pink Bowling, McDonald’s, Thai Express.

ONLY IS ABOUT YOU - AND ONLY YOU – to filozofia marki, która od 1995 roku ubiera pewne siebie i niezależne młode kobiety. ONLY stawia na unikalność, kobiecą siłę oraz styl. Wyjątkowość tkwi w nazwie marki, która przekazuje, że ubrania ONLY są niepowtarzalne i stworzone tylko dla Ciebie.

Podążając za najnowszymi trendami, ONLY definiuje swoje unikatowe podejście do mody, zawsze mając na względzie zmieniające się tendencje. Tworzy kolekcje nowoczesne i stylowe tak, aby kobiety zawsze czuły się modnie, niezależnie od sytuacji.

Wszystkie style produkowane są w najmniejszych szczegółach i dopracowywane tak, aby sprostać wymaganiom młodych, nowoczesnych i spontanicznych kobiet.

Marka Lee Cooper narodziła się w Londynie w 1908 roku i jest najstarszą europejską marką produkującą odzież dżinsową. Zaczynała od ubrań roboczych, które charakteryzowały się wysoką jakością i miały opinię bardzo wytrzymałych. Długoletnie doświadczenie, obecność w każdej subkulturze i eksport ubrań na cały świat, sprawił, że Lee Cooper stał się legendą. Swoje idee marka przekazuje w projektach, materiałach, w każdym ściegu i nicie.

Cross Jeans to europejska marka dżinsowa odnosząca sukcesy w kategorii produktów denim & lifestyle. Lista oferowanych produktów jest bardzo duża, są zawsze tworzone ze uwzględnieniem innowacji i wysokiej jakości. Tradycja, wizja i kompetencje w produktach dżinsowych to znaki charakterystyczne marki. Na każdym etapie projektowania na te elementy zwracana jest szczególna uwaga – są to materiał, właściwości i wykończenie.

Marka Samanta jest producentem luksusowej bielizny damskiej. Została założona 27 lat temu przez ludzi z pasją do tworzenia wyjątkowych rzeczy. Stałe unowocześnianie produktów i innowacje zyskały dla marki uznanie na międzynarodowych rynkach. Łączy komfort z pięknem, zaskakując unikalnym i atrakcyjnym stylem produktów.

POLECAMY - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

FLESZ: Zgnilizna i padlina. Czy mamy problem z jakością polskiego mięsa?