https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nowy Sącz. 21 -latek trafił do aresztu na trzy miesiące. Co zrobił?

Tatiana Biela
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne fot. arch. polska press
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. 21- letni mieszkaniec Nowego Sącza usłyszał zarzuty i decyzją Sądu Rejonowego w Nowym Sączu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

FLESZ - Którzy kierowcy są najbardziej niebezpieczni?

Sierż. Monika Mordarska z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przybliża szczegóły zdarzenia.

- 2 października sądeccy policjanci zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który w centrum Nowego Sącza, grożąc dwóm nastolatkom pobiciem, zażądał do nich pieniędzy - mówi.

Mężczyźni nie ulegli jego groźbom. Jeden z nich, 17-letni mieszkaniec Nowego Sącza, zgłosił policjantom, że na początku września na terenie Nowego Sącza miała miejsce podobna sytuacja.

- Wtedy to ten sam sprawca groził mu nożem wymuszając pieniądze - informuje.

Zgromadzony przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu 21-latkowi zarzutu usiłowania rozboju oraz rozboju z użyciem noża. Sąd Rejony w Nowym Sączu zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

- Za te przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata - dodaje przedstawicielka sądeckiej policji

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska