Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Będzie się działo w Oświęcimiu i powiecie oświęcimskim
Wybór propozycji na weekend jest duży. Oprócz stałej oferty placówek kultury czy parków rozrywki szykuje się szereg innych wydarzeń.
I tak na plantach nad Sołą przy "Strefie Wypoczynku Bulwary" w piątek, 25 czerwca odbędzie się otwarta dla wszystkich mieszkańców prywatka, którą organizuje Urząd Miasta w Oświęcimiu. Początek o godz. 18.
- Jeśli chcecie się przekonać, gdzie się podziały tamte prywatki to koniecznie przyjdźcie na bulwary. Mnóstwo muzycznych szlagierów w fantastycznym wykonaniu, atmosfera pikniku i urokliwa przyroda sprawią, że ten piątkowy wieczór pozostawi wiele niezapomnianych wrażeń
- zachęca Marek Tarnowski, naczelnik Wydziału Promocji Miasta, oświęcimskiego magistratu.
- Najfajniejsze kąpieliska i miejsca, gdzie można skorzystać z wodnych atrakcji
- Wykluczenie komunikacyjne regionu. Nie masz samochodu, siedź w domu?
- Koniec samowolki na plaży! Policjanci patrolują Jezioro Mucharskie
- Oświęcim. Nauczka za zdewastowanie muru cmentarza żydowskiego
- Słynne ucieczki z więzienia w Wadowicach. Czy znów mogą się powtórzyć?
- Latem będzie można zrobić wypad nad Sosinę w Jaworznie. Jest tam coraz fajniej
FLESZ - Jak pozbyć się stresu w godzinę? Tę metodę stosowała NASA
