https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oświęcim. Kolejni inżynierowie opuścili mury Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

Bogusław Kwiecień
Do egzaminu dyplomowego przystąpiło 26 osób i tyleż samo prac dyplomowych komisja egzaminacyjna oceniła pozytywnie

Mury Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu opuścili kolejni inżynierowie. W ostatnich dniach na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji do egzaminu dyplomowego przystąpiło 26 osób i tyleż samo prac dyplomowych komisja egzaminacyjna oceniła pozytywnie.

Na uczelni podkreślają, że studia inżynierskie na kierunku zarządzanie i inżynieria  produkcji  cieszą  się coraz większą  popularnością. Studia chwalą sobie także tegoroczni absolwenci, podkreślając, że mieli tutaj możliwość uczestnictwa w wizytach studyjnych organizowanych w różnych zakładach produkcyjnych.

Zadowolony ze studiów na PWSZ jest także Piotr Dejko, absolwent kierunku  ZIP o specjalności zarządzanie inżynierią produkcji w procesach chemicznych, który ukończył studia z wyróżnieniem. - W moim przypadku decydujący był w dużej mierze kierunek, a zwłaszcza specjalizacja studiów. Zarządzanie inżynierią produkcji w procesach chemicznych, dla osoby, która pracuje w firmie Synthos, to był według mnie strzał w dziesiątkę. Niezmiernie istotne było również to, że studia były na miejscu. Łączenie nauki z pracą często jest bardzo męczące, głównie ze względu na brak czasu i trudne dojazdy. Oferta PWSZ  Oświęcim pozwoliła bez większych komplikacji na jedno i drugie - podkreślił Piotr Dejko.

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska