Otwarcie nowego Oddziału Nadsańskiego Banku Spółdzielczego (SANBank) w Tarnowie

.
W czwartek 14 maja 2015 roku Nadsański Bank Spółdzielczy dokonał uroczystego otwarcia nowego Oddziału w Tarnowie. To już 25 placówka SANBanku i jednocześnie druga w województwie małopolskim.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, w tym Zbigniew Proć – Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowie, Andrzej Cyganowski – Prezes Małopolskiego Funduszu Poręczeń, Krzysztof Story – Prezes Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Beata Srebro – Dyrektor Oddziału BPS w Tarnowie oraz przedsiębiorcy regionu małopolskiego.

Przecięcia wstęgi dokonali Przewodniczący Rady Nadzorczej Andrzej Kocój, Prezes Zarządu Stanisław Kłapeć wraz z Członkami Zarządu oraz Dyrektor nowego Oddziału Pani Bożena Marek.

Zgodnie z tradycją nowy Oddział został poświęcony przez ks. Zbigniew Szostaka –Kustosza Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkówny i oficjalnie oddany do użytku.

Podczas uroczystości Prezes Stanisław Kłapeć powiedział - Uczestniczymy w oddaniu do użytku już 25 placówki naszego Banku. Po doświadczeniach zdobytych w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie nadszedł czas na Tarnów. Jesteśmy Bankiem o polskim kapitale, z całkowicie polskim rodowodem, kadrą i jego władzami. Budowaliśmy kapitały naszego Banku wytrwale i konsekwentnie. Dziś służą przedsiębiorcom, rolnikom, samorządom gmin, miast i powiatów, pozwalając nam na prowadzenie działalności na terenie całego kraju. Od dziś mogą z nich korzystać również mieszkańcy Tarnowa. Jesteśmy członkami Grupy BPS, liczącej dziś 359 banków zrzeszonych z Bankiem Polskiej Spółdzielczości i daje to nam zwiększone poczucie siły i bezpieczeństwa.

88-letnia historia Nadsańskiego Banku Spółdzielczy to czas nieustannej budowy i umacniania jego pozycji najpierw w środowisku lokalnym, później regionalnym, a od 2011 roku ogólnokrajowym.

Tarnowski Oddział Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w swojej nowej placówce przy ul.Mościckiego 52 będzie świadczył pełny wachlarz usług i produktów bankowych głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, samorządów i klientów indywidualnych. Do dyspozycji klientów uruchomiony został bankomat z funkcją wpłatomatu.

Nadsański Bank Spółdzielczy - SANBank jest stabilną i wiarygodną instytucją finansową, która rozpoczęła swoją działalność w Stalowej Woli już w 1927 roku. Od wielu lat Bank ma bardzo silną pozycję w regionie podkarpackim. Posiada rozbudowaną sieć 25 placówek oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę składająca się z ponad 170 pracowników. Ponadto Bank aktywnie uczestniczy w kreowaniu życia regionu, wspiera wiele inicjatyw lokalnych o charakterze społecznym, oświatowym, kulturalnym czy też charytatywnym.

Misją Banku jest stałe doskonalenie działalności w kierunku tworzenia bezpiecznego i nowoczesnego Banku, stanowiącego podstawę do budowania trwałych, partnerskich relacji ze swoimi klientami. W swoich działaniach umacnia swoją pozycję Banku solidnego, silnego kapitałowo, cieszącego się pełnym zaufaniem klientów i jego członków, zdolnego do konkurencyjnej obsługi finansowej w szczególności sektora MSP i sektora detalicznego. Atutem Banku jest szybki proces decyzyjny oraz rozbudowana sieć placówek.

Oferowane przez SANBank usługi finansowe opierają się na przejrzystych zasadach i tworzą elastyczną ofertę opartą zarówno na produktach bankowych, jak i usługach ubezpieczeniowych. Świadczenie usług odbywa się za pomocą bankowości elektronicznej i obejmuje, m.in.: prowadzenie rozliczeń w obrocie krajowym i zagranicznym, w polskich złotych i walutach obcych oraz sprzedaż funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń majątkowych i na życie. W ofercie SANBanku znajdują się produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dla podmiotów gospodarczych i rolników przygotowana została pełna oferta kredytów obrotowych, inwestycyjnych i pomostowych. W ofercie dla osób fizycznych znajdują się kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, mieszkaniowe, z dopłatami oraz na zakup i montaż korektorów słonecznych.


Menedżer sportowy - zbawienie czy zło konieczne?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie