Otwarcie nowego Oddziału Nadsańskiego Banku Spółdzielczego (SANBank) w Tarnowie

.
Udostępnij:
W czwartek 14 maja 2015 roku Nadsański Bank Spółdzielczy dokonał uroczystego otwarcia nowego Oddziału w Tarnowie. To już 25 placówka SANBanku i jednocześnie druga w województwie małopolskim.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, w tym Zbigniew Proć – Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowie, Andrzej Cyganowski – Prezes Małopolskiego Funduszu Poręczeń, Krzysztof Story – Prezes Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej, Beata Srebro – Dyrektor Oddziału BPS w Tarnowie oraz przedsiębiorcy regionu małopolskiego.

Przecięcia wstęgi dokonali Przewodniczący Rady Nadzorczej Andrzej Kocój, Prezes Zarządu Stanisław Kłapeć wraz z Członkami Zarządu oraz Dyrektor nowego Oddziału Pani Bożena Marek.

Zgodnie z tradycją nowy Oddział został poświęcony przez ks. Zbigniew Szostaka –Kustosza Sanktuarium Błogosławionej Karoliny Kózkówny i oficjalnie oddany do użytku.

Podczas uroczystości Prezes Stanisław Kłapeć powiedział - Uczestniczymy w oddaniu do użytku już 25 placówki naszego Banku. Po doświadczeniach zdobytych w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie nadszedł czas na Tarnów. Jesteśmy Bankiem o polskim kapitale, z całkowicie polskim rodowodem, kadrą i jego władzami. Budowaliśmy kapitały naszego Banku wytrwale i konsekwentnie. Dziś służą przedsiębiorcom, rolnikom, samorządom gmin, miast i powiatów, pozwalając nam na prowadzenie działalności na terenie całego kraju. Od dziś mogą z nich korzystać również mieszkańcy Tarnowa. Jesteśmy członkami Grupy BPS, liczącej dziś 359 banków zrzeszonych z Bankiem Polskiej Spółdzielczości i daje to nam zwiększone poczucie siły i bezpieczeństwa.

88-letnia historia Nadsańskiego Banku Spółdzielczy to czas nieustannej budowy i umacniania jego pozycji najpierw w środowisku lokalnym, później regionalnym, a od 2011 roku ogólnokrajowym.

Tarnowski Oddział Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w swojej nowej placówce przy ul.Mościckiego 52 będzie świadczył pełny wachlarz usług i produktów bankowych głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych, samorządów i klientów indywidualnych. Do dyspozycji klientów uruchomiony został bankomat z funkcją wpłatomatu.

Nadsański Bank Spółdzielczy - SANBank jest stabilną i wiarygodną instytucją finansową, która rozpoczęła swoją działalność w Stalowej Woli już w 1927 roku. Od wielu lat Bank ma bardzo silną pozycję w regionie podkarpackim. Posiada rozbudowaną sieć 25 placówek oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę składająca się z ponad 170 pracowników. Ponadto Bank aktywnie uczestniczy w kreowaniu życia regionu, wspiera wiele inicjatyw lokalnych o charakterze społecznym, oświatowym, kulturalnym czy też charytatywnym.

Misją Banku jest stałe doskonalenie działalności w kierunku tworzenia bezpiecznego i nowoczesnego Banku, stanowiącego podstawę do budowania trwałych, partnerskich relacji ze swoimi klientami. W swoich działaniach umacnia swoją pozycję Banku solidnego, silnego kapitałowo, cieszącego się pełnym zaufaniem klientów i jego członków, zdolnego do konkurencyjnej obsługi finansowej w szczególności sektora MSP i sektora detalicznego. Atutem Banku jest szybki proces decyzyjny oraz rozbudowana sieć placówek.

Oferowane przez SANBank usługi finansowe opierają się na przejrzystych zasadach i tworzą elastyczną ofertę opartą zarówno na produktach bankowych, jak i usługach ubezpieczeniowych. Świadczenie usług odbywa się za pomocą bankowości elektronicznej i obejmuje, m.in.: prowadzenie rozliczeń w obrocie krajowym i zagranicznym, w polskich złotych i walutach obcych oraz sprzedaż funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń majątkowych i na życie. W ofercie SANBanku znajdują się produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dla podmiotów gospodarczych i rolników przygotowana została pełna oferta kredytów obrotowych, inwestycyjnych i pomostowych. W ofercie dla osób fizycznych znajdują się kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, mieszkaniowe, z dopłatami oraz na zakup i montaż korektorów słonecznych.


Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Krakowska
Dodaj ogłoszenie