https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pcim. Integracyjny Teatr Aktora Niewidomego już w piątek wystąpi na scenie GOKIS

Katarzyna Hołuj
ITAN Integracyjny Teatr Aktora Niewidomego
Piątkowe popołudnie i popołudnie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu zapowiada się ciekawie ze względu na dwa spektakle, jakie mają tam zostać zaprezentowane.

Pierwszy to „Alicja w Krainie Czarów”. Zostanie on wystawiony w południe, a wstęp na niego jest wolny.
Z kolei popołudniu, o godz. 17 GOKIS zaprasza na „Brata naszego Boga” według dramatu autorstwa Karola Wojtyły. Na ten również wstęp jest bezpłatny.

Obydwa spektakle wyreżyserował Artur Dziurman, aktor i założyciel ITAN – Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego. Jest on także laureatem tegorocznej nagrody Amicus Hominum w kategorii pomoc niepełnosprawnym.

Myślenice. Świąteczne iluminacje błyszczą w całym mieście!

Muzykę do „Alicji...” skomponował pochodzący z gminy Pcim Robert Bylica.
Projekt „Scena-Akcja-Integracja”, w ramach którego wystawione zostaną spektakle jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”.

24 zawody deficytowe. Sprawdź, których specjalistów szukają

Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

WIDEO: Świąteczne targi na krakowskim Rynku

Źródło: TVN

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska