https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Podhale. Spowodował wypadek po alkoholu. Zatrzymali go świadkowie [ZDJĘCIA]

Marcin Szkodziński
Marcin Szkodziński
Pijany kierowca zatrzymany przez górali. Turysta jadąc przez Poronin nie opanował samochodu i wypadając z drogi uderzył przodem auta w rów tak mocno, że samochód obrócił się o 180 stopni. Na pomoc kierowcy ruszyli miejscowi górale, którzy widzieli wypadek.

Turysta jadąc przez Poronin nie opanował samochodu i wypadając z drogi uderzył przodem auta w rów tak mocno, że samochód obrócił się o 180 stopni. Na pomoc kierowcy ruszyli miejscowi górale, którzy widzieli wypadek.

– Jak tylko otworzyliśmy drzwi, od razu wiedzieliśmy, że kierowca jest pijany i to bardzo. Czuć było też zapach alkoholu – mówi jeden z mężczyzn, który dokonał obywatelskiego zatrzymania.

Mimo iż na miejsce przyjechały dwa radiowozy policji mężczyzna nadal próbował się wyrywać. Nie pomogło także zamknięcie skutego mężczyzny w radiowozie, gdyż próbował go uszkodzić. Ostatecznie udało się go spacyfikować.

WIDEO: Polscy kierowcy są nabuzowani. Widzimy nieżyczliwość u innych, nie widzimy u siebie

Źródło: TVN Turbo/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Uroczystości w Gnieźnie. Hołd dla pierwszych królów Polski

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

t
taka gmina
jakby był góralem to by go schowali
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska