W wybranych salonach fryzjerskich na terenie całego kraju będzie można ściąć włosy, z których następnie zostaną wykonane peruki dla chorych dzieci. - Akcja dedykowana jest dzieciakom w całej Polsce, które zmagają się z chorobami nowotworowymi. Przez bolesne zabiegi chemioterapii tracą włosy, a co za tym idzie wiarę w siebie i uśmiech szczęśliwego dzieciństwa - mówią Beata Kulczyńska i Ilona Nalewajka, organizatorki akcji.

Akcja "z miłości do włosów" polega na ścięciu minimum 30 cm włosów i przekazaniu ich dla Stowarzyszeniu "Mówimy NIEboRAKOWI". Następnie współpracująca ze stowarzyszeniem perukarnia zrobi peruki dla dzieciaków walczących z rakiem. A te przekazywane są im całkowicie za darmo.

Finał akcji odbędzie się 17 lutego w najlepszych salonach fryzjerskich w całej Polsce. Salony fryzjerskie, które chcą się jeszcze włączyć do akcji, mogą wysłać wiadomość na adres kontakt@mowimynieborakowi.pl w wiadomość wpisując swoje imię i nazwisko, adres salonu, telefon a w tytule "biorę udział w akcji "z miłości do włosów".

Więcej informacji o akcji oraz listę salonów biorących udział w akcji znajdziecie nana Facebooku.