Szczytny cel, niezapomniane przeżycia, czyli Charytatywna...

  Szczytny cel, niezapomniane przeżycia, czyli Charytatywna Święta Wojna UJ vs. AGH

  .

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Zbliża się czas, w którym z podwójną siłą pragniemy dzielić się dobrem, jakie posiadamy. Grudniowa aura napawa ciepłem i energią do niesienia pomocy. Studenci mobilizują swoje siły, by z impetem zorganizować Charytatywną Świętą Wojnę UJ vs. AGH! Co to takiego?
  Szczytny cel, niezapomniane przeżycia, czyli Charytatywna Święta Wojna UJ vs. AGH
  Stowarzyszenie All In UJ, już po raz trzeci organizuje tego rodzaju wydarzenie. 4 grudnia na Hali Wisły Kraków (ul. Reymonta 22) o godzinie 11.00 zagrają drużyny z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Górniczo Hutniczej. A co na parkiecie? Siatkówka kobiet oraz futsal mężczyzn. Podczas wydarzenie wiele dodatkowych atrakcji oraz niezapomniany klimat i doping.

  W jakim celu całe zamieszanie? W tym roku wszystkich łączy jeden szczytny cel: zebrać jak najwięcej środków na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

  "Mecz od trzech lat wzmacnia przywiązanie studentów do barw uczelnianych, wzmacnia w Nich poczucie społeczności i pobudza ducha kibicowania.
  Mamy wspaniałe tradycje sportu akademickiego, gorzej z obiektami, ale czemu nie mielibyśmy tworzyć wydarzeń na poziomie tych z amerykańskich uniwersytetów? Jednak najważniejszą wartością dodaną jest zbiórka na rzecz Hospicjum i edukacja wokół opieki paliatywnej jaką próbujemy szerzyć" – mówi Tomasz Pytko – pomysłodawca meczu, prezes All In UJ.

  Wydarzenie to łączy ludzi z pasją i dobrym sercem. Do gry włączyli się nie tylko studenci! Patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor UJ prof. dr hab. med. Wojciech Nowak oraz JM Rektor AGH prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka. Wspierają Nas także osobistości ze świata sportu: Ewa Chodakowska, Mateusz Borek, Tomasz Majewski, Dariusz Michalczewski i Michał Pol. Czy ktoś jeszcze? Właśnie Ty możesz „wejść do gry” i wesprzeć akcję, uczestnicząc w meczu! Proszę rezerwować datę w kalendarzu – spotykamy się na Hali Wisły 4 grudnia. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję!

  Gazeta Krakowska objęła wydarzenie patronatem medialnym. Pamiętaj, że to co dajesz, wraca z podwójną siłą! Spraw sobie najlepsze mikołajki – nic nie przynosi większej radości, jak pomoc niesiona innym ludziom. Do dzieła!

  Link do wydarzenia na Facebooku.  Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Gazety Krakowskiej

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Gazety Krakowskiej

  Szukamy maluchów na okładkę

  Szukamy maluchów na okładkę "Gazety Krakowskiej" [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

  SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych!

  SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych!

  Od królowej przedmieścia do globalnego koncernu

  Od królowej przedmieścia do globalnego koncernu