FLESZ - Polacy jedzą coraz mniej mięsa
Zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta. Poniedziałkowy (7 października) koncert został podzielony na dwie części. W pierwszej artyści zaprezentują muzykę poważną. Na scenie wystąpią Iwona Socha, Katarzyna Plewniak, Joanna Stasiak, Robert Maciejowski, Joanna Błażej-Łukasik, Artur Łukasik i Paweł Łukasik.
Drugą cześć wydarzenia zdominuje muzyka rozrywkowa. Usłyszymy m.in. Alicję Regę, Szpetnych, Coca Rats Quintet czy aktorów tarnowskiego teatru.
Podczas koncertu zorganizowany zostanie kiermasz, w którym będzie można nabyć rękodzieła przygotowane przez uczestników z 18 Warsztatów Terapii Zajęciowej z całego regionu i wielu innych darczyńców. Przygotowali oni także obrazy, które będzie można wylicytować w przerwie koncertu.
W przygotowanie imprezy włączyli się także wolontariusze z CKZiU, ZSEG, ZSEO oraz XVI LO w Tarnowie. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie chorej na raka tarnowianki.
- Agnieszka jest naszą przyjaciółką dlatego chcemy jej w ten sposób pomóc– mówi Katarzyna Tulik, wolontariuszka koncertu.
Karty wstępu o wartości 50 i 30 złotych na to wydarzenie można rezerwować telefonicznie (501 053 418, 504 235 407). Będzie można je również nabyć godzinę przed koncertem w teatrze. Początek muzycznych wrażeń o godz. 18.
- Tarnów w latach 90. Aż trudno uwierzyć, że tak wyglądał!
- Gdzie w Tarnowie kursanci najczęściej oblewają egzaminy na prawo jazdy [TOP 10 LOKALIZACJI]
- Wiktoria swą urodą czaruje nie tylko fanów żużla [ZDJĘCIA]
- Wysyp grzybów w lasach regionu tarnowskiego trwa [ZDJECIA]
- Tarnów. Znani absolwenci naszych liceów [GALERIA]
