Wieczysta - Kaszowianka
Wieczysta - Kaszowianka Joanna Urbaniec / Polska Press
W meczu klasy okręgowej Kraków (grupa II)19 czerwca 2021, rozegranym Wieczysta wysoko wygrała z Kaszowianką. Sławomir Peszko tym razem nie grał, bohaterem spotkania został Radosław Majewski. Oto relacja i zdjęcia z tego spotkania (kliknij w przycisk "ZOBACZ GALERIĘ" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE).

Wieczysta Kraków - Kaszowianka Kaszów 11:0 (4:0)
Bramki: 1:0 Bąk 2, 2:0 Bąk 31, 3:0 Krasuski 33, 4:0 Majewski 36, 5:0 Kumah 48, 6:0 Bąk 50, 7:0 Majewski 55, 8:0 Majewski 57, 9:0 Majewski 59 karny, 10:0 Szewczyk 70, 11:0 Majewski 73.
Wieczysta: Krawczyk - Frańczak, Jampich, Michalski (46 Jurkowski), Guzik - Pietras (46 Gamrot), Krasuski, Majewski - Bąk (64 Zieliński), Szewczyk, Madejski (46 Kumah).
Kaszowianka: Murzański - Misztal, Czuż, Bentkowski, Pikuła, Talowski - Arynin (64 Klimkowicz), Maciaś (64 Grzesiak), Kołodziejczyk, Sotwin (73 Kaim) - Bigus (85 Sołtys).
Sędziował: Grzegorz Jabłoński.

Kibice na meczu Wieczysta - Kaszowianka

Kibice na meczu Wieczysta - Kaszowianka. Znajdź się na zdjęc...

Wieczysta strzeliła pierwszego gola już w 2 minucie

Niewiele ponad minutę potrzebowała Wieczysta, aby objąć prowadzenie. Po przechwycie na przedpolu piłka trafiła do Majewskiego, który zagrał z boku na środek pola karnego, gdzie Bąk (zastępował nieobecnego Peszkę) dopełnił formalności. Kaszowianka potem długo skutecznie się broniła, lecz nie uniknęła pogromu. Na 2:0 - głową po centrze Madejskiego na dalszy słupek - trafił Bąk. A potem worek z bramkami się rozwiązał (ładny był lob Majewskiego na 4:0).

Przez całą I połowę goście stracili 4 gole, a w kwadrans po przerwie było już 9:0. Trzy kolejne swoje bramki w tym czasie zdobył Majewski. Do dwucyfrówki miejscowi dobili w 70 min, gdy w zamieszaniu po kornerze trafił Szewczyk.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0