Wisła Kraków. Fatos Beqiraj z bramką dla reprezentacji Czarnogóry

Anna Kaczmarz
Napastnik Wisły Kraków Fatos Beqiraj pokazał się z dobrej strony w wyjazdowym meczu reprezentacji Czarnogóry z Luksemburgiem w ramach Ligi Narodów. Piłkarz „Białej Gwiazdy” w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny, czym zapewnił swojej drużynie cenne zwycięstwo 1:0.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Był to drugi występ Beqiraja w ciągu kilku dni. Tym razem na boisku pojawił się na ostatnie piętnaście minut. Wcześniej napastnik Wisły zagrał 45 minut w meczu z Cyprem. Teraz Beqiraj wróci do Krakowa i będzie przygotowywał się do meczu z Pogonią Szczecin, zaplanowanego na najbliższą niedzielę. W dotychczasowych występach nowy napastnik „Białej Gwiazdy” prezentował się bardzo słabo. Kibicom Wisły pozostaje wierzyć, że występy w kadrze i zdobyty gol, podziałają pozytywnie na zawodnika i zacznie grać znacznie lepiej już w klubie.

Nowy piłkarz Wisły Fatos Beqiraj ma piękną żonę - poznajcie ...